خرما کلوته یا کلیته
سه شنبه , دی ۲۱ ۱۴۰۰
خانه / خرما کلوته / پخش انواع خرما کلوته درجه یک فاریاب به صورت مستقیم

پخش انواع خرما کلوته درجه یک فاریاب به صورت مستقیم

پخش خرما کلوته فاریاب به صورت مستقیم از جنوب کرمان صورت می گیرد. هر ساله انواع خرما کلوته با قیمت و کیفیت درجه یک از این منطقه برداشت شده به بازار داخل و صادرات عرضه می گردد.

انواع خرما کلوته فاریاب

خرما کلوته درجه یک فاریاب

طبق امار سمی جهاد کشاورزی جنوب کرمان تقریبا نزدیک به ۲۱۰ هزار تن انواع خرمای ایرانی از این مناطق کاشت برداشت می شود. این میزان حدودا ۲۰% خرمای تولید شده در ایران می باشد.
از جمله خرما ارقام خرما های تولید شده می توان به رطب و خرما مضافتی، خرما کلوته یا کلیته، خرما مرداسنگ، خرما پیارم، خرما مجول، خرما زاهدی یا قصب، خرما گوردیال و خرما نگار اشاره کرد. از جمله مناطق ذکر شده عبارتند از:

  1. جیرفت
  2. عنبرآباد
  3. قلعه گنج
  4. فاریاب
  5. رودبار جنوب
  6. کهنوج
  7. منوجان

تقریبا در همه این مراکز انواع خرما کلوته درجه یک ایران تولید می شود. در این مناطق خرما کلوته فاریاب نیز از کیفیت مناسب و خوبی برخودار می باشد. با شروع فصل خرما پزان این رقم از نخلیلات جمع آوری شده و به سردخانه های اطراف انتقال پیدا کرده و یا مستقیم به بازار عرضه می گردد.

صادرات انواع خرما کلوته

پخش خرما کلوته فاریاب با انواع بسته بندی

محصول جمع آوری شده  توسط کشاورزان جمع آوری و متناسب با نیاز بازار، تجربه و یا مشتریان به صورت فله یا بسته بندی شده پخش می گردد. برخی هم ترجیح می دهند محصول را در سردخانه یا جای خشک و خنگ نگهداری کنند.
از این رو سلیقه یا نیاز خریدار انواع خرما کلوته فاریاب بر اساس بسته بندی متفاوت خواهد بود.
این بسته بندی ها بیشتر به صورت فله در کارتن های ۱۰ کیلوگرمی، ۳ کیلوگرمی و بسته های کوچک ۱۲ عددی (۴۰۰ الی ۵۰۰ گرمی) پخش می گردد.
قیمت مناسب خرما کلوته فاریاب باعث شده بسیاری این محصول را برای بازار خود پسند و انتخاب کنند.
از انجا که تخصص مجموعه تامین، بسته بندی و صادرات می باشد، از اینرو جهت پخش خرما کلوته فاریاب با بهترین کیفیت به صورت مستقیم برای بازار خود هم اکنون می توانید اقدام کنید.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: AradDates@Gmail.com
آدرس سایت: www.khormasaderati.com

مطلب پیشنهادی

پخش کیلویی خرما کلوته تازه بم

پخش کیلویی خرما کلوته تازه در بم هم صورت می گیرد. در واقع منطقه بم …

دیدگاهتان را بنویسید