خرما کلوته یا کلیته
شنبه , دی ۴ ۱۴۰۰
خانه / خرما کلوته / نمایندگی خرید خرما کلوته باکیفیت
نمایندگی خرید خرما کلوته
نمایندگی خرید خرما کلوته

نمایندگی خرید خرما کلوته باکیفیت

نمایندگی خرید خرما کلوته باکیفیت توانایی تهیه و تامین انواع حرمای درجه یک کلوته ایران را داشته و آماده سازی و توزیع ان را به عهده خواهد داشت.

خرما کلوته باکیفیت در شهرهایی مانند جیرفت، عنبرآباد، رودبار، منوجان، قلعه گنج، رودخانه، فاریاب و کهنوج کشت می شود و در نمایندگی خرید خرما کلوته بهترین خرمای مرغوب و درجه یک در بازار توزیع و پخش می شود.

نمایندگی خرید خرما کلوته
خرمای کلوته جیرفت در بازار

نمایندگی خرید خرما کلوته جیرفت

خرما کلوته جیرفت شهرت جهانی دارد و نمایندگی خرید خرما کلوته توانایی دارد که در بازار خرمای ایران به صورت بسته بندی شده و باکیفیت فعالیت نماید.

خرمای کلوته جیرفت و خرمای کلوته عنبرآباد از بهترین و مرغوب ترین خرمای کلوته ایران است که در استان کرمان پرورش می شود.

خرما کلوته درجه یک به رنگ قهوه ای کم رنگ و پر رنگ است و جنس و ویژگی های آن باعث شده این نوع خرما یک رقم نیمه خشک محسوب شود. مصرف تازه خوری خرمای کلوته مرغوب و اصل حتما توصیه می شود چرا که بسیار خوشمزه و معطر می باشد.

نمایندگی خرید خرما کلوته، فعالیت خود را از هنگامی که برداشت محصول آغاز می شود و البته پیش خرید خرما کلوته مرغوب هم مرسوم است چرا که با قیمت ارزان تر و مناسب تر این کار انجام می شود.

نمایندگی خرید خرما کلوته
بهترین خرما کلوته

فروش اینترنتی بهترین خرمای کلوته

هر محصولی را می توان به صورت اینترنتی خرید و فروش نمود و نمایندگی خرید خرما کلوته این کار را به صورت کاملا بی واسطه انجام می دهد.

توزیع و پخش بهترین خرمای کلوته به صورت مستقیم از طریق نمایندگی خرید خرما کلوته انجام می شود و خرمای مرغوب کلوته برای بازارهای داخلی و صادراتی آماده می شود.

خرمای کلوته اصل و اعلاء طی فرایند سورتینگ که خرما ضایعاتی و کرم خورده و بلبل خورده از آن جدا می شود، پولیش و حتی روغن کاری، خرما را متناسب با بازار هدف و سفارش بسته بندی می کند.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: AradDates@Gmail.com
آدرس سایت: www.khormasaderati.com

مطلب پیشنهادی

پخش کیلویی خرما کلوته تازه بم

پخش کیلویی خرما کلوته تازه در بم هم صورت می گیرد. در واقع منطقه بم …

دیدگاهتان را بنویسید