خرما کلوته یا کلیته
شنبه , دی ۴ ۱۴۰۰
خانه / خرما کلوته / نرخ فروش خرما کلوته درجه یک ایران
نرخ فروش خرما کلوته

نرخ فروش خرما کلوته درجه یک ایران

نرخ فروش خرما کلوته ایران به صورت عمده و مستقیم از طریق این وبسایت ارائه می گردد. پیشنهاد می گردد قبل از خرید یا فروش خرما کلوته ایران بهتر است ابتدا با این محصول بیشتر اشنا شوید و با نمونه با کیفیت و درجه یک این محصول یا با مشخصات آن بیشتر آشنا شوید.

خرما کلوته درجه یک

خرما کلوته ایران

همانطور که می دانید  ایران یکی از مهم ترین قطب های تولید خرما در جهان می باشد. هرساله بخش اعظمی از تامین خرمای جهان در ایران  تولید و به بازار داخل و خارج صادر می گردد. یکی از استان های پر پتانسیل بالا جهت کاشت، برداشت، تولید درایران در واقع استان کرمان می باشد. این استان تولید بیش از ۲۵ درصد خرمای کشور توانسته بهترین خرماهای ایران از جمله مضافتی، خرما کلوته، خرما مردار سنگ، خرما ربی، خرما خمیزی، خرما زاهدی و خرما پیارم تولید کند.
خرما کلوته ایران با توجه به کیفیت مناسب و قیمت مناسبی که دارد علاوه بر بازار داخل بسیاری از کشوهای همسایه صادر
می گردد.
توجه به سورتینگ حرفه ای و بسته بندی مناسب و تحت برند مشتری باعث  شده هرساله تقاضا برای صادرات خرما کلوته ایران رو به افزایش باشد.

خرما کلوته درجه یک ایران

ویژگی خرما کلوته درجه یک ایران

همانطور که می دانید محصولات باغی کیفیت های مختلفی دارند شهرهای مختلفی در شرق کرمان و خصوصا جنوب کرمان این محصول را با گرید های مختلف و با کیفیت های مختلف تولید و به بازارعرضه می کنند.
از جمله مراکز اصلی توزیع این محصول می توان به بم، جیرفت، عنبرآباد و …. اشاره کرد و در مقالات قبلی به طور مفصل در خصوص نرخ خرما کلوته در بم و سایر شهر ها صحبت کردیم.
نخلستان به نخلستان روستا به روستا کیفیت این محصولات متفاوت است. این کیفیت می تواند براساس سایز، رنگ و حتی ظاهر خرما باشد.
همه محصولاتی که از این نخلستان های جمع اوری می گردد جهت بازار داخل و صادراتی برخوردار می باشد. در واقع به عبارت دیگر هر کدام از این محصول ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند.
اما به صورت کلی خرما کلوته هر چه درشتر، گوشتی تر و از ظاهر مناسب و یکدستی برخوردار باشد و از دسته بندی شیک تر و محکم تر بر خور دار باشد. اصطلاحا با کیفیت تر و درجه یک می باشد.

بازار فروش خرما کلوته

نرخ فروش خرما کلوته درجه یک ایران

همانطور که در بالا اشاره شد خرما کلوته برداشت شده در مناطق ذکر شده از کیفیت های متفاوت برخوردار می باشند. شرکت های تولیدی انواع خرما کلوته ایران محصول با سورت باغی را از نخلستان ها جمع آوری می کنند. سپس این محصولات در کارتن های فله ۵ الی ۱۰، هم چنین کارتن های کوچکتر ۲ الی ۳ کیلو گرمی و در نهایت بسته های ۱۲ عددی چند ۴۰۰ الی ۶۰۰ گرمی بسته بندی و در نهایت به بازار عرضه می گردد. بنابراین صرف نظر کیفیت محصول نوع بسته بندی می تواند بر نرخ فروش خرما کلوته تاثیر گزار باشد از ان جا که محصول تولید شده هر منطقه در هر کدام از این مراکز از کیفیت های متفاوتی بر خوردار هستند امکان اینکه نرخ فروش هر کدام مقداری بالا یا پایین باشد طبیعی است. اما برای اینکه شما در زمان خرید و فروش دچار مشکل نشوید و با قیمت های غیر واقعی یا از طریق واسطه ها خریداری نکنید ما در این جا  آخرین نرخ خرما کلوته با کیفیت را انتشار می دهیم.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: AradDates@Gmail.com
آدرس سایت: www.khormasaderati.com

مطلب پیشنهادی

پخش کیلویی خرما کلوته تازه بم

پخش کیلویی خرما کلوته تازه در بم هم صورت می گیرد. در واقع منطقه بم …

دیدگاهتان را بنویسید