خرما کلوته یا کلیته
جمعه , دی ۳ ۱۴۰۰
خانه / خرما کلوته / نرخ خرما کلوته در بم
نرخ خرما کلوته
نرخ خرما کلوته

نرخ خرما کلوته در بم

نرخ خرما کلوته در بم و در سایر نقاط استان کرمان تفاوت هایی دارد. خرمای کلوته جیرفت و عنبرآباد از جمله خرماهای بسیار معروف این منطقه هستند که با فراوانی و در گریدهای مختلف به فروش می رسند.
خرمای کلوته ایران، بیشتر در منطقه جیرفت استان کرمان کشت می شود. خارک این خرما شباهت زیادی به خرمای مضافتی دارد. در جیرفت و عنبرآباد به صورت همیشگی تقریبا خرمای کلوته کشت می شود و البته در این مناطق خرمای مضافتی و خرمای مرادسنگی که دارای کیفیت مناسب و قیمت ارزان هستند هم کشت می شود.

نرخ خرما کلوته
خرما کلوته بم

نرخ خرما کلوته بم

خرمای کلوته که در بم و دیگر مناطق استان کرمان کشت می شود به جهت این که توانایی دارند بازار داخل و خارج از کشور را تامین کنند مورد توجه فراوان است. خرمای کلوته بم به صورت رطب و خرمای نیمه خشک برداشت می شود. تهیه و تامبن انواع خرمای کلوته اعم از بم، جیرفت و عنبرآباد از عمده کارهایی است که این مجموعه به خوبی انجام می دهد. شرایط محیطی نگهداری این خرما باید مورد توجه قرار بگیرد. نرخ خرما کلوته بسته بندی شده به کیفیت و گرید خرما و همچنین نوع بسته بندی بستگی دارد. خرمای کلوته دو ردیف چین، جعبه های سه ردیف چین، دو نیم و سه کیلویی و حتی ۵ و ۱۰ کیلویی، بسته بندی و به فروش می رسند.

نرخ خرما کلوته
بهترین خرمای کلوته ایران

فروش بهترین خرمای بم

از مهمترین خصوصیات خرمای کلوته بم در این است که کشورهای متعددی از جمله گرجستان خواهان محصول ایران هستند. بهترین و مرغوب ترین خرمای کلوته بم ایران در تناژ بالا که از نخلستان های استان کرمان چیده شده است برای آماده سازی و ورود به بازار داخلی به صورت عمده و پخش و توزیع عمده در فصل برداشت آماده فروش می باشد. نرخ خرما رابطه ای مستقیم با کیفیت، منطقه ای که خرما از آن برداشت شده است و میزان سفارش درخواستی دارد و به این ترتیب در هنگام فروش خرمای درجه یک کلوته، کلیه اطلاعات مورد نیاز به خریدار داده می شود.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: AradDates@Gmail.com
آدرس سایت: www.khormasaderati.com

مطلب پیشنهادی

پخش کیلویی خرما کلوته تازه بم

پخش کیلویی خرما کلوته تازه در بم هم صورت می گیرد. در واقع منطقه بم …

دیدگاهتان را بنویسید