خرما کلوته یا کلیته
جمعه , مرداد ۳ ۱۳۹۹
خانه / خرما کلوته / مرکز فروش انواع خرما کلوته فله
فروش خرما کلوته فله

مرکز فروش انواع خرما کلوته فله

فروش خرما کلوته فله به صورت عمده در انواع بسته بندی ۵ الی ۱۰ کیلوگرمی ویژه بازار داخل و صادرات از طریق این سایت نیز صورت می گیرد. پس از برداشت انواع خرما کلوته یا کلیته از شهر های جنوبی کرمان، محصول در سبد های مخصوص جمع آوری شده و بفروش می رسد.

انواع خرما کلوته فله

انواع خرما کلوته فله

تقریبا به جرات می توان گفت بزرگترین مراکز تولید و برداشت انواع خرما کلوته ایران، استان کرمان می باشد. البته در برخی مراکز استان هرمزگان نیز این مصحول به صورت عمده تولید می شود.
لازم به ذکر است محصول تولید شده هر منطقه تا حدودی از لحاظ رنگ و کیفیت مقداری متفاوت می باشد. از این رو در بازار خرما کلوته ایران، قیمت محصول هر منطقه با قیمت های متفاوت ولی نزدیک، به فروش می رسد.
اما باید بدانید که محصول تولید شده گاها همان ابتدا بسته بندی نمی شود. بلکه به صورت فله در سبد های مخصوص و کارتن های موزی یا انبه جمع آوری شده و به سردخانه ها انتقال پیدا می کند.
جمع آوری و نگهداری خرما کلوته به صورت فله بسیار مناسب تر می باشد. چرا که هر خریدار خرما کلوته سلیقه متفاوتی از لحاظ بسته بندی خواهد داشت.

مثلا فرض کنید شما خرما کلوته (کلیته) را در کارتن های ۱۰ کیلویی به صورت فله بسته بندی کنید. اما مشتری شما خواهان این محصول در کارتن های ۵ کیلویی باشد. در این صورت امکان فروش برای شما خیلی سخت تر می شود.

مرکز خرما کلوته فله

مرکز فروش خرما کلوته فله ۵ الی ۱۰ کیلوگرمی

همانطور که در بالا اشاره شد مرکز تولید و فروش انواع خرما کلوته ایرانی بیشتر استان کرمان و هرمزگان می باشد. از جمله شهرهای تولید در این استان ها می توان به جیرفت، عنبرآباد، قلعه گنج، منوجان، رودبار، حاجی آباد و … اشاره کرد. شاید در بازار، محصول منطقه جیرفت بیشتر به گوشتان رسیده باشد. از این لحاظ به طور مفصل در مقالات قبلی در خصوص قیمت خرما کلوته فله جیرفت صحبت کردیم.
هر یک از این شهر ها از بزرگترین مراکز فروش خرما کلوته در ایران می باشند. البته محصول تولید شده، علاوه بر داخل مناطق، توسط تجار داخلی و صاحبین برند به سایر شهرهای ایران از جمله تهران، مشهد و تبریز انتقال پیدا کرده، سورتینگ و بسته بندی می شود.
این که محصول به صورت فله و در سبد های مخصوص نگهداری شود بسیار مهم می باشد. این رقم متناسب با سفارش مشتریان پکینگ شده و عرضه می شود. عمده ترین نوع بسته بندی خرما کلوته به صورت فله و در کارتن های ۵ الی ۱۰ کیلوگرمی می باشد. در مجموعه ما (در عنبرآباد) فروش خرما کلوته فله در این اوزان، روغن زدن محصول و همچنین تولید با بسته بندی تحت سفارش شما امکان پذیر می باشد.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: AradDates@Gmail.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

پخش کیلویی خرما کلوته تازه بم

پخش کیلویی خرما کلوته تازه در بم هم صورت می گیرد. در واقع منطقه بم …

دیدگاهتان را بنویسید