خرما کلوته یا کلیته
پنج شنبه , مرداد ۲ ۱۳۹۹
خانه / خرما کلوته / مرکز خرما کلوته جیرفت
مرکز خرما کلوته

مرکز خرما کلوته جیرفت

مرکز خرما کلوته ایران کجاست و در کدام مناطق کشت و برداشت می شود؟ خرما کلوته جیرفت بسیار معروف و شناخته شده است و در میان انواع متنوع خرما جایگاه ویژه ای دارد.
استان کرمان یکی از بزرگترین و به نوعی مرکز خرمای کلوته است که در نواحی مانند جیرفت و عنبرآباد، میزان کشت بسیار گسترده است و نوع خرمایی که برداشت می شود در جهان شهرت دارد. در مرکز خرما کلوته یعنی استان کرمان برداشت محصول از قسمت های جنوبی استان شروع می شود و در قسمت های شمالی ادامه و پایان می یابد. خرما کلوته از ارقام میان رس به شمار می آید. در مرکز خرما کلوته خرید و فروش هر یک از انواع خرمای موجود با توجه به کیفیت و قیمت دسته بندی می شود و مشاوره های لازم در اختیار خریدار قرار می گیرد

 

مرکز خرما کلوته
مرکز خرما کلوته تهران

مرکز خرما کلوته ایران

خرید و فروش انواع خرمای ایران نه تنها در کشور مرسوم است بلکه یکی از مهمترین و پرمصرف ترین مواد غذایی که برای صادرات در نظر گرفته شده است خرما است. در ایران انواع و ارقام متنوعی از خرما کشت می شود که به طور مثال می توانیم به خرمای مضافتی، خرمای زاهدی( قصب)، خرمای پیارم، خرمای خاصویی، و……اشاره کنیم. هز یک از انواع خرما با برندها و مارک های معتبر و با بسته بندی های استاندارد و شیک می تواند در بازار خرمای جهان بدرخشد. خرید و فروش خرمای کلوته به صورت فله و بسته بندی شده به صورت متنوع خواهد بود. در تهران و حتی در شهرهای بزرگ دیگر میزان خرید و فروش و توزیع خرمای کلوته ایران بسیار چشمگیر است.

 

خرما کلوته جیرفت
خرما کلوته درجه یک جیرفت

خرما کلوته جیرفت درجه یک

در مرکز خرما کلوته، یکی از انواع خرمای کلیته که قبلا به آن اشاره کردیم خرما کلوته جیرفت یافت می شود. خرمای جیرفت دارای مشخصات و ویژگی هایی است که آن را نسبت به دیگر انواع خرمای عمل آمده در استان و یا در مناطق دیگر ارجح می کند.خرما کلوته جیرفت از ۲٫۵ تا ۳٫۵ سانتیمتر و با رطوبتی تقریبا معادل ۱۴ تا ۲۲ درصد متغیر است و همچنان که می دانید شباهت بسیار زیادی به خرمای مضافتی دارد. این مجموعه همکاری لازم برای برداشت و سورت و گرید بندی را صورت می دهد و حتی صادرات خرما کلوته را در بهترین شرایط انجام خواهد داد.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: AradDates@Gmail.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

پخش کیلویی خرما کلوته تازه بم

پخش کیلویی خرما کلوته تازه در بم هم صورت می گیرد. در واقع منطقه بم …

دیدگاهتان را بنویسید