خرما کلوته یا کلیته
شنبه , دی ۴ ۱۴۰۰
خانه / خرما کلوته / مرغوب ترین خرما کلوته عنبرآباد و جیرفت
مرغوب ترین خرما کلوته
مرغوب ترین خرما کلوته

مرغوب ترین خرما کلوته عنبرآباد و جیرفت

مرغوب ترین خرما کلوته در مرکز خرما کلوته ایران با انواع خرمای جیرفت و عنبرآباد یافت می شود و این مجموعه بهترپن خرما را برای خرید و فروش و صادرات به شما پیشنهاد و آماده تامین ارقام مختلف خرما خواهد بود.

می دانید که استان کرمان یکی از بزرگترین و به نوعی مرکز خرمای کلوته ایران است که در نواحی مانند جیرفت و عنبرآباد، میزان کشت و نوع خرمایی که برداشت می شود در جهان شهرت بسیاری دارد. در مرکز خرما کلوته می توانید بهترین و مرغوب ترین خرما کلوته اصل ( استان کرمان ) را که کشت و برداشت می شود پیدا کنید.

برداشت محصول از قسمت های جنوبی استان شروع می شود و در قسمت های شمالی ادامه و پایان می یابد. خرما کلوته از ارقام میان رس به شمار می آید.

 

مرغوب ترین خرما کلوته
خرما کلوته با بهترین کیفیت

خرید و فروش عمده مرغوب ترین خرما کلوته

خرید و فروش انواع خرمای کلوته ایران و دیگر ارقام خرما مانند پیارم، خرمای استعمران و خرمای زاهدی نه تنها در کشور مرسوم است بلکه یکی از مهمترین و پرمصرف ترین مواد غذایی که برای صادرات در نظر گرفته شده است خرما است.

در ایران انواع و ارقام متنوعی از خرما کشت می شود که به طور مثال می توانیم به خرمای مضافتی، خرمای زاهدی ( قصب)، خرمای پیارم، خرمای خاصویی، و……اشاره کنیم. هز یک از انواع خرما با برندها و مارک های معتبر و با بسته بندی های استاندارد و شیک می تواند در بازار خرمای جهان بدرخشد.

 

خرما کلوته درجه یک جیرفت
خرما کلوته درجه یک جیرفت

بهترین خرما کلوته جیرفت درجه یک

در مرکز فروش خرما کلوته، یکی از انواع خرمای کلیته که قبلا به آن اشاره کردیم خرما کلوته جیرفت و دیگری خرمای عنبرآباد یافت می شود.

خرمای جیرفت دارای مشخصات و ویژگی هایی منحصر به فرد دارد که آن را نسبت به دیگر انواع خرمای عمل آمده در استان و یا در مناطق دیگر ارجح می کند.

خرمای کلیته جیرفت از ۲٫۵ تا ۳٫۵ سانتیمتر است و  رطوبتی تقریبا معادل ۱۴ تا ۲۲ درصدکه متغیر است و همچنان که می دانید شباهت  بسیار زیادی به خرمای مضافتی دارد.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: AradDates@Gmail.com
آدرس سایت: www.khormasaderati.com

مطلب پیشنهادی

پخش کیلویی خرما کلوته تازه بم

پخش کیلویی خرما کلوته تازه در بم هم صورت می گیرد. در واقع منطقه بم …

دیدگاهتان را بنویسید