خرما کلوته یا کلیته
دوشنبه , اسفند ۴ ۱۳۹۹
خانه / خرما کلوته / قیمت عرضه خرما کلوته جیرفت
قیمت عرضه خرما کلوته جیرفت

قیمت عرضه خرما کلوته جیرفت

قیمت عرضه خرما کلوته جیرفت متناسب به طور کلی متناسب با حجم و نوع سفارش متییر می باشد. عوامل موثر بر قیمت روز انواع خرما کلوته ویژه بازار داخل و صادرات را در ادامه تشریح می کنیم.

عرضه خرما کلوته جیرفت

خرما کلوته جیرفت

یکی از مرغوب ترین خرماهای منطقه جیرفت در استان کرمان، که از ارزش اقتصادی بالایی نیز برخوردار است، خرما کلوته می باشد.
خرما کلوته یا کلیته از خرماهای بومی این شهرستان به شمار می رود که در کنار تولید خرما مضافتی جیرفت، یکی از ارقامی است که همه ساله در تناژ بالا برای فروش و صادرات روانه بازار میگردد.
البته در شهرستان های همجوار جیرفت از جمله قلعه گنج و عنبرآباد نیز از همین ویژگی برخوردار می باشند.
خرما کلوته را با توجه به بازار هدف پس از برداشت سورت می کنند. سپس متناسب با سفارش در کارتنهای کوچک و بزرگ بسته بندی می کنند.
عرضه انواع کیفیت های خرما کلوته به صورت فله ابتدا توسط کشاورزان و سپس تولیدی های منطقه با قیمت متفاوت صورت می گیرد.
نرخ توزیع این خرما در بازار، در بیشتر موارد متناسب با تقاضا در بازار با گذشت از فصل برداشت و انتقال محصول به سردخانه ها، معمولا سیر صعودی را طی می کند.

بازار فروش خرما کلوته

قیمت عرضه خرما کلوته جیرفت

عوامل موثر بر قیمت را به طور کلی به زمان، میزان سورتینگ، نوع بسته بندی، خدمات ویژه، عرضه و تقاضا در بازار، میزان تولید محصول در سال و سیاست ها و بخشنامه های صادرات و واردات طبقه بندی میکنیم.
شاید تحلیل هر یک از این موارد ساعت ها زمان ببرد که در این مقاله نمی توان به همه موارد به صورت کاملا تخصصی اشاره کرد.
اما به طور مثال: خریدار خرما کلوته صادراتی با تییرات نرخ ارز، استانه خرید دارند. به عبارت دیگر قیمت جهانی خرما کلوته تا حدودی مشخص می باشد. خریدار بررسی میکند قیمت پیشنهاد داده شده از سمت تولید کنندگان ایرانی با قیمت روز دلار در ایران همخوانی دارد یا به صرفه هست یا خیر؟
اگر دقیت کرده باشید با افزایش نرخ ارز در ایران مخصوصا دلار، تقاضا برای خرید و فروش بیشتر می شود. چرا که قدرت خرید خرما کلوته با تغییرات نرخ ارز مدام متغییر می شود. در خصوص سایر موارد هم به همین شکل می باشد.
اما لازم است بدانید مجموعه ما در عنبرآباد استان کرمان، پس از جمع آوری محصول از نخلستان ها (جیرفت، عنبرآباد، قلعه گنج و …)، متناسب با سفارش تولید می کند. همواره تلاش میکنیم قیمت عرضه خرما کلوته جیرفت را به صورت منصفانه و رقابتی لحاظ کنیم.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: AradDates@Gmail.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

پخش کیلویی خرما کلوته تازه بم

پخش کیلویی خرما کلوته تازه در بم هم صورت می گیرد. در واقع منطقه بم …

دیدگاهتان را بنویسید