خرما کلوته یا کلیته
شنبه , دی ۴ ۱۴۰۰
خانه / خرما کلوته / قیمت خرما کلوته جیرفت به صورت عمده
قیمت خرما کلوته جیرفت
قیمت خرما کلوته جیرفت

قیمت خرما کلوته جیرفت به صورت عمده

قیمت خرما کلوته جیرفت به عوامل مهمی مانند منطقه و کیفیت و نوع بسته بندی خرما بستگی دارد و این مجموعه لیست قیمت های خرما کلوته را به صورت عمده اعلام می کند.

یکی دیگر از خرماهای پرتقاضای بازار داخل و صادرات خرمای کلیته است که در برخی بازارها این خرما به خرمای کلیته هم شناخته می شود.

این خرما در استان کرمان که به مهد خرمای کلوته مشهور است کشت و پرورش داده می شود و در شهرهای جنوبی استان کرمان این محصول تولید می شود.

علاوه بر این خرما ارقام دیگری مانند خرمای مضافتی، خرمای مرداسنگ،خرمای آل مهتری و خرمای مرداسنگ در استان کرمان برداشت می شود.

 

قیمت خرما کلوته جیرفت
خرما کلوته ارزان باکیفیت

قیمت خرما کلوته جیرفت با قیمت ارزان

قیمت خرما کلوته جیرفت با توجه به این که این خرما دارای کیفیت بالاست و بسیار خوش طعم است و همچنین میزان تقاضای بازار بستگی داشته و نوسان دارد.

خرمای کلوته به صورت کارتن های ۵ و ۱۰ کیولیی به صورت فله و کارتن های ۲ و ۳ کیلویی دست چین شده و حتی بسته های ۴۰۰ الی ۶۰۰ گرمی که هر ۱۲ عدد آن در در یک مادر کارتن قرار میگیرد به فروش می رسد.

بنابر این قیمت خرما کلوته جیرفت با توجه به جمیع توضیحاتی که داده شد تعیین می شود و سورتینگ و کیفیت خرمای کلوته درجه یک بر قیمت آن موثر است.

 

قیمت خرما کلوته جیرفت
خرما کلوته صادراتی

خرمای درجه یک کلوته برای صادرات

ویژگی های خرما درجه یک صادراتی  آن را به خرمایی بدل کرده است که با قیمت و کیفیت مناسب به بازار عرضه می شود.

خرما کلوته جیرفت و خرما کلوته عنبرآباد از بهترین های این نوع خرما در ایران است و از ویژگی های خرما کلوته، تامین تناژ بالا محصول، قیمت بسیار ارزان، کیفیت و طعم عالی، قابلیت حمل و نگهداری ساده و راحت است که می توان آن را به کشورهای همسایه صادر نمود.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: AradDates@Gmail.com
آدرس سایت: www.khormasaderati.com

مطلب پیشنهادی

پخش کیلویی خرما کلوته تازه بم

پخش کیلویی خرما کلوته تازه در بم هم صورت می گیرد. در واقع منطقه بم …

دیدگاهتان را بنویسید