خرما کلوته یا کلیته
یکشنبه , دی ۵ ۱۴۰۰
خانه / خرما کلوته / فروش خرما کلوته کیلویی مرغوب
فروش خرما کلوته
فروش خرما کلوته

فروش خرما کلوته کیلویی مرغوب

فروش خرما کلوته کیلویی مرغوب از هم اکنون آغاز شده است و به صورت عمده و با تخفیف های ویژه فصل در اختیار شرکت ها قرار داده می شود.

فروش خرما کلوته کیلویی مرغوب در بازارهای داخلی و بین المللی مورد استقبال فراوان است و همین موضوع سبب شده است که تاجران و شرکت های زیادی در این زمینه شروع به فعالیت کرده اند.

نکته مهم!

نکته مهم!

در هنگام خرید خرما کلوته بهتر است از متخصصین مشاوره های لازم را دریافت کنید.

 

فروش خرما کلوته کیلویی
خرما کلوته کیلویی

فروش خرما کلوته کیلویی در بازار داخلی

خرمای کلوته مرغوب را دنیا می شناسد و خرما کلوته جیرفت و خرما کلوته عنبرآباد در بین تعداد بی شماری از ارقام خرمای صادراتی بسیار مورد توجه است.

فروش خرما کلوته کیلویی نه تنها به صورت فله بلکه با بسته بندی های متنوع هم صورت میگیرد و خرید عمده خرما کلوته سبب می شود که بهترین خرما بدون واسطه و با قیمت مناسب برای سورت و گرید بندی انتخاب شده و در اختیار شرکت ها قرار بگیرد.

 

فروش خرما کلوته کیلویی
خرما کلوته مرغوب جیرفت

خرمای مرغوب کلوته جیرفت

همان طور که اشاره کردیم برای خرید و فروش خرما کلوته کیلویی تلاش می شود که بهترین محصول با درجه کیفی عالی تهیه و تامین شود و از آن جایی که انواع خرمای کلوته ایران در بازار داخلی هم مصرف کننده عمده ای دارد ، این مجموعه بهترین و مرغوب ترین خرمای کلوته را روانه بازار خواهد کرد.

خرمای کلوته در استان کرمان کشت و تولید می شود دارای شهرت جهانی است و از ویزگی های آن تازه خوری این خرما است که به همه توصیه می شود و خرما کبکاب نوعی از ارقام نیمه خشک خرما است.

 

فروش خرما کلوته کیلویی
خرما کلوته ممتاز

خرمای کلوته با ویژگی های ممتاز

خرما کلوته ایران نسبتا درشت است و  اندازه طول این میوه بین ۲٫۵ الی ۳٫۵ سانتیمتر و میزان رطوبت آن با توجه به زمان برداشت بین ۱۴ الی ۲۲ درصد متغیر می باشد.

باید اشاره کنیم که خرمای کلوته شباهت زیادی به خرما مضافتی دارد و ممکن است تشخیص آن برای افرادی که متخصص نیستند دشوار باشد.

محموعه ما با سورتینگ و کیفیت خرمای عالی و مطلوب، توانایی سالانه ۵۰۰ تن خرما کلوته درجه یک با بسته بندی متناسب و با سفارش و تحت برند را دارد.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: AradDates@Gmail.com
آدرس سایت: www.khormasaderati.com

مطلب پیشنهادی

پخش کیلویی خرما کلوته تازه بم

پخش کیلویی خرما کلوته تازه در بم هم صورت می گیرد. در واقع منطقه بم …

دیدگاهتان را بنویسید