خرما کلوته یا کلیته
شنبه , دی ۴ ۱۴۰۰
خانه / خرما کلوته / فروشگاه اینترنتی انواع خرما کلوته
فروشگاه اینترنتی خرما کلوته

فروشگاه اینترنتی انواع خرما کلوته

فروشگاه اینترنتی خرما کلوته چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ بهترین فروشگاه اینترنتی خرما کلوته کدام است؟ کدام فروشگاه انواع خرما کلوته را معرفی می کند؟ تفاوت فروشگاه های اینترنتی خرما کلوته با فروشگاه های سنتی چیست؟

انواع خرما کلوته

منظور از انواع خرما کلوته چیست؟

همانطور که می دانید خرما کلوته یکی از مرغوب ترین خرماهای ایران و هم چنین استان های جنوب کرمان و بخشی از استان هرمزگان می باشد. تعداد اندکی از افراد این نوع خرما را خرما کلیته هم معرفی می کنند.
در بازار خرما کلوته ایران این محصول را بر اساس نوع منطقه برداشت، نوع بسته بندی و ظاهر محصول طبقه بندی می گردد.
بنابراین انواع خرما کلوته یا کلیته بر اساس نوع منطقه عبارتند از: جیرفت، عنبرآباد، قلعه گنج، کهنوج، منوجان، رودبار و…
همچنین انواع خرما کلوته بر اساس نوع بسته بندی عمدتا به صورت سبدی، کارتن های ۵ الی ۱۰ کیلوگرمی و بسته های  ۴۰۰ الی ۵۵۰ گرمی می باشد.
در نهایت انواع خرما کلوته بر اساس کیفیت محصول، یا همان سایز و رنگ تقسیم بندی می شود. به عنوان مثال محصول قهوه ای پررنگ یا قهوه ای کم رنگ باشد.

فروشگاه اینترنتی خرما کلوته

تفاوت فروشگاه های اینترنتی خرما ی کلوته و حالت سنتی

در زمان های قدیم تجار، سرمایه گزاران و خریدار خرما کلوته تازه صادراتی پس از حضور در مناطق و مراکز تولید خرما کلوته اقدام به خرید این محصول می کردند. دقت کنید برای این کار کلی هزینه رفت و برگشت، صرف زمان زیاد، خستگی و خطر راه را به دوش کشیده تا کالای خود را خریداری می کردند.
از این رو حتی مجبور می شدند به واسطه چندین عامل، فروشنده ی اصلی یا دست اول می رسیدند. به همین دلیل هزینه های زیادی را متقبل می شدند تا بتوانند کالایی را خریداری کنند.
فارغ از اینکه شهر به شهر، روستا به روستا و سردخانه به سردخانه چندین روز را سپری می کردند تا بتوانند یک محصول خرما کلوته با کیفیت را خریداری کنند.
اما امروزه به واسطه فضای کسب و کار آنلاین مخصوصا سایت های خرید و فروش خرما کلوته و همچنین شبکه های اجتماعی دسترسی به اطلاعات بسیار راحت تر و سریع تر شده است. همچنین افرادی که به عنوان واسطه در این معاملات فعالیت داشتند به مرور حذف شدند.
خارج از این موضوع بسیاری از افرادی که پتانسیل بازاریابی و فروش خرما کلوته را در داخل و خارج از ایران داشتند، این شرایط برای آن ها فراهم نبود تا با تولید کنندگان انواع خرما کلوته ارتباط داشته باشند.
اما به واسطه کسب و کار آنلاین خرمای کلوته این اطلاعات به سرعت در اختیار این افراد قرار می گیرد. به واسطه فروشگاه های اینترنتی خرما کلوته دیگر نیازی نیست شما روزها و هزینه های زیادی را جهت خرید خرما کلوته صرف کنید.
اما از انجا که محصولات باغی کیفیت مختلفی دارند (مقداری درشت و مقداری درشت)، از این رو حالت خرید این محصول به صورت حضوری همچنان می تواند بهترین گزینه باشد.
حتما از خود سوال خواهید کرد چگونه می توان به فروشگاه های اینترنتی انواع خرمای کلوته اطمینان کرد؟

خرما کلوته اینترنتی

بهترین سایت فروشگاه اینترنتی خرما کلوته

همانطور که در بالا اشاره شدید اگر به دنبال تهیه حضوری خرما کلوته نیستید می توانید با مراجعه سایت ها و فروشگا های اینترنتی خرما کلوته این محصول را خریداری کنید.
با توجه به توضیحات داده شده، اینکه از کدام فروشگاه اینترنتی خرما کلوته را تهیه کنید بسیار حائز اهمیت است. چرا که اگر شما انتخاب صحیحی در خرید کالا نداشته باشید قطعا در کسب و کار خود با مشکل روبه رو خواهید شد. چرا که ما معتقدیم که ابتدا سود در خرید، در نهایت در فروش می باشد.

فروشگاه های اینترنتی خرما کلوته به دلیل اینکه اطلاعات مفید و به روزی را در اختیار شما قرار می دهند و همچنین امکان مقایسه کالای شرکت ها و صاحبین برند ها و همچنین قیمت های آن ها بلافاصله در دسترس است بهترین گزینه برای شما است.

از این رو پیشنهاد می گردد تنها با مطالعه تاریخچه ی شرکت ها، هم چنین رزومه آن ها و نظرات مشتری آن مجموعه پی خواهید برد که آیا آن فروشگاه می تواند نیاز شما را برطرف کند یا خیر؟
به عبارت دیگر انتخاب مناسب یا مورد اطمینان برای شما باشد یا خیر؟
مجموعه ما با نام تجاری خرما آراد تلفیقی از دانش، تخصص و تجربه است که تلاش می کند علاوه بر حالت سنتی، بر پایه تجارت الکترونیک نیز بتواند اصول اساسی خود را در جهت کاهش هزینه ها و مدیریت بهتر زمان و افزایش بهره وری و حذف واسطه قرار دهد.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: AradDates@Gmail.com
آدرس سایت: www.khormasaderati.com

مطلب پیشنهادی

پخش کیلویی خرما کلوته تازه بم

پخش کیلویی خرما کلوته تازه در بم هم صورت می گیرد. در واقع منطقه بم …

دیدگاهتان را بنویسید