خرما کلوته یا کلیته
پنج شنبه , دی ۲ ۱۴۰۰
خانه / خرما کلوته / خرید خرما کلوته درجه یک فاریاب
خرید خرما کلوته فاریاب

خرید خرما کلوته درجه یک فاریاب

خرید خرما کلوته فاریاب از طریق این وبسایت با کیفیت ممتاز ودرجه یک صورت می گیرد. خرما کلوته فاریاب یکی دیگر از ارقام این محصول در جنوب استان کرمان می باشد جهت خرید و فروش خرما کلوته فاریاب با بهترین کیفیت و انواع بسته بندی با قیمت مناسب و صورت عمده می توانید هم اکنون با مجموعه در ارتباط باشید.

خرید خرما کلوته درجه یک

خرما کلوته جنوب کرمان

با شروع فصل گرما و فصل خرما پزان تقریبا در همه استان های خرما خیز ایران خرما برداشت می شود.
یکی از بزرگترین مراکز تولید انواع خرما از جمله خرما مضافتی، خرما کلوته، خرما مردا سنگ، خرما خریزه و …در جنوب استان کرمان می باشد.
جنوب استان کرمان به دلایل شرایط اب و هوایی و زمین های حاصلخیز توانسته بهترین انواع خرما کلوته به عنوان بزرگترین مرکز خرما کلوته ایران شناخته شود.
از جمله این مراکز می توان به جیرفت، عنبر اباد، رود بار، فاریاب، قلعه گنج و منوجان اشاره کرد.
میزان رطوبت، سایز و ظاهر خرمای تولید شده هر کدام از این مراکز متفاوت بوده بنابراین این موضوع می تواند بر نرخ خرما کلوته هر منطقه تاثیر گزار باشد.

خرمای کلوته فاریاب

خرما کلوته فاریاب به صورت عمده

خرما کلوته فاریاب یکی از انواع این محصول در این منطقه می باشد.
در واقع با شروع برداشت این محصول تقاضا برای خرما کلوته فاریاب در این شهرستان به صورت عمده آغاز می گردد.
همانطور که می دانید خرما کلوته فاریاب همانند سایر محصولات باغی نخلستان به نخلستان کیفیت متفاوتی دارد.
این کیفیت عمدتا بر اساس رنگ و ظاهر محصول قیمت گزاری شده و به بازار به فروش می رسد.
همینطور که می دانید در ابتدا فصل خرید خرما کلوته فاریاب در سبدهای مخصوص از نخلستان ها شروع شده و پس انتقال این رقم به کارگاه ها و کارخانه ها بسته بندی شده و به فروش می رسد.
البته ناگفته نماند بسیاری از کشاورزان و نخلداران زحمتکش با تهیه کارتن های مختلف کوچک و بزرگ محصول جمع آوری شده خود را بسته بندی کرده و در نهایت به سردخانه ها انتقال می دهند و در نهایت با همکاری سرد خانه داران و بازاریابان و فعالین این حوزه محصول را به فروش می رسانند.
البته در مقالات قبلی در خصوص شرایط پخش انواع خرما کلوته درجه یک فاریاب صحبت مشاوره داده ایم.

خرما کلوته درجه یک فاریاب

مشخصات خرما کلوته درجه یک فاریاب

بسیاری از افرادی که در حوزه خرما تازه شروع به کار می کنند هنوز به طور واقعی معنای محصول درجه یک را ندانسته و تنها به حرفای افراد مختلف بسنده می کنند.
این درحالی است که خرما کلوته درجه یک مشخصات و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد.
از همه موارد مهم تر محصولات باغی براساس فاکتورهای ذکر شده در بالا طبقه بندی شده و قیمت گزاری می شود، که هر کدام از طبقه ها مشتریان و متقاضیان خاص خود دارد که از دیدگاه این افراد محصولی که خریداری می کنند به عنوان نمونه درجه یک شناخته می شود.
برای درک بهتر این موضوع به مثال زیر توجه کنید:
دو نخلستان کنار هم را در نظر بگیرید که هر دو محصول یکسان خرما کلوته، در یک منطقه و مکان را تولید می کنند و هردو از کیفیت مناسب و خوبی برخوردارند.
بنابراین کیفیت محصول که هر دو کشاورز به بازار عرضه می کنند به عنوان خرما کلوته درجه یکی معرفی می گردد.
اما امکان دارد ظاهر و سایز محصول جمع آوری این دو نخلستان تا حدودی متفاوت باشد.
از این رو قیمت خرما کلوته هر یک از نخلستان مقداری متفاوت خواهد بود. این موضوع در خصوص خرما کلوته درجه یک فاریاب نیز صحیح است.
معرفی و بازاریابی دقیق و صحیح خرما کلوته به بازار داخل و بین الملی باعث شده این محصول این منطقه مانند خرما های کلوته مشهور سایر مناطق ایران از جمله جیرفت و عنبراباد بتواند به عنوان نمونه دیگر محصولات درجه یک جنوب استان کرمان به بازار عرضه گردد.
در نهایت با فاکتور گرفتن متغیرهای سایز و رنگ محصول می توان کفت خرما کلوته که فاقد محصول کرم خورده و بلبل خورده یا غیر قابل استفاده بوده و از سورت مناسب و کیفیت یکنواخت برخوردار باشد به عنوان خرما کلوته درجه یک معرفی می گردد.

خرید خرما کلوته فاریاب

خرید خرما کلوته فاریاب با قیمت مناسب

حال که با خرما کلوته فاریاب و مشخصات آن و همچنین نمونه درجه یک آن اشنا شدید بنابراین هم اکنون می توانید اقدام به خرید خرما کلوته فاریاب کنید.
پس اگر به دنبال تجارت انواع خرما کلوته فاریاب هستید ما همراه شما خواهیم بود.
خرید خرما کلوته فاریاب از مجموعه ما عمدتا سبدهای مخصوص پلاستیکی و کارتن های فله ۵ الی ۱۰ کیلو گرمی و کارتن های متوسط ۲ الی ۳ کیلو گرمی و درنهایت بسته های ۴۰۰ الی ۶۰۰ گرمی صورت می گیرد.
هم اکنون می توانید تجربه خرید عمده این محصول را به صورت مستقیم و با قیمت مناسب جهت بازار داخل و صادرات را تجربه کنید .
بزرگترین خریداران خرما کلوته فاریاب سردخانه های ان منطقه و صاحبین برند در شهرهای کرمان، تهران مشهد، اصفهان و کشورهای از جمله روسیه، ترکیه، قزاقزستان، تاجیکستان، ارمنستان، هند، پاکستان و افغانستان و … می باشد.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: AradDates@Gmail.com
آدرس سایت: www.khormasaderati.com

مطلب پیشنهادی

پخش کیلویی خرما کلوته تازه بم

پخش کیلویی خرما کلوته تازه در بم هم صورت می گیرد. در واقع منطقه بم …

دیدگاهتان را بنویسید