خرما کلوته یا کلیته
شنبه , اسفند ۲ ۱۳۹۹
خانه / خرما کلوته / خرید خرما کلوته جیرفت به صورت فله
خرید خرما کلوته
خرید خرما کلوته

خرید خرما کلوته جیرفت به صورت فله

خرید خرما کلوته جیرفت از چه زمان آغاز می شود و آیا فروش به صورت فله هم صورت می گیرد و در این صورت آیا خرید به صورت عمده مقرون به صرفه و ارزان است؟

خرید خرما کلوته به صورت پیش فروش صورت میگیرد، البته هستند افرادی که بعد از پایان برداشت هم اقدام به خرید میکنند که حتما باید با قیمت بیشتری خرمای مورد نیاز خود را تهیه کنند.

خرما کلوته جیرفت و خرما کلوته عنبرآباد از جمله ارقام خرمای پرورش یافته در منطقه کرمان است که هم شهرت داخلی و هم در بین دیگر کشورها شناخته شده است.

 

خرید خرما کلوته
خرما کلوته به صورت فله

خرید خرما کلوته به صورت فله

گاهی شرکت ها و بازرگانی های بزرگ مقدار خرمای مورد نیاز خود را ترجیح می دهند که به صورت فله خریداری کنند.

خرید خرما کلوته به صورت فله برای مصارف داخلی و برای صادرات صورت می گیرد و بعد از این که خرمای باکیفیت و درجه یک از خرمای کرم خورده و بلبل خورده جدا شد، پولیش و روغن زده می شود و سپس برای مراحل بسته بندی آماده می گردد.

انواع بسته بندی خرما به میزان تقاضای بازار و همچنین در موارد صادراتی به میزان نیاز و سفارش کشور مقصد بستگی دارد و همین امر می تواند در نوع بسته بندی تاثیر گذار باشد.

 

خرید خرما کلوته
خرمای کلوته درجه یک

خرما کلوته جیرفت درجه یک

قبلا اشاره کردیم که استان کرمان بزرگترین و منحصر به فردترین استان در تولید خرمای کلوته است و در مناطقی مانند بم و جیرفت این خرما به بهترین شکل عمل می آید.

خرما کلوته کشیده و نسبتا درشت است و البته شباهت زیادی به خرمای مضافتی دارد که حتما در هنگام سفارش و خرید باید به آن دقت کافی شود.

ضمنا میزان رطوبت خرمای کلوته جیرفت بین ۱۴ تا ۲۲ درصد متغیر است و طول آن بین ۲٫۵ تا ۳٫۵ سانتیمتر است.

برای سفارش خرید و یا آگاهی از لیست قیمت های خرمای ایران به صورت فله می توانید از کارشناسان این مجموعه مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: AradDates@Gmail.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

پخش کیلویی خرما کلوته تازه بم

پخش کیلویی خرما کلوته تازه در بم هم صورت می گیرد. در واقع منطقه بم …

دیدگاهتان را بنویسید