خرما کلوته یا کلیته
شنبه , دی ۴ ۱۴۰۰
خانه / خرما کلوته / خرید بهترین رقم خرما کلوته ایران
خرید خرما کلوته ایران

خرید بهترین رقم خرما کلوته ایران

خرید خرما کلوته ایران از طریق این سایت صورت می گیرد. یکی از بزرگترین و بهترین مراکز تولید خرما کلوته درایران جنوب استان کرمان از جمله: جیرفت، عنبر آباد، قلعه گنج و کهنوج می باشد. همواره تلاش می کنیم قیمت روز خرید و فروش بهترین خرما کلوته به صورت عمده را در این صفحه منتشر کنیم.

بهترین رقم خرما کلوته

خرما کلوته چیست؟

خرما کلوته ایران یکی از ارقام پر صادرات و پر مصرف ایران می باشد.این محصول توسط برخی از محلی های منطقه با نام خرما کلیته هم معرفی می گردد. سایز خرما کلوته ۲٫۵ الی ۳٫۵ سانتی متر می باشد. رنگ این محصول با توجه به شرایط آب و هوایی و هم چنین زمان برداشت از قهوه ای کم رنگ تا قهوه ای پر رنگ متغیر می باشد.
از آن جا که این محصول توسط کشاورزان در زمان های مختلف برداشت می شود میزان رطوبت محصول متغیر بوده و در کل با توجه به بافت و میانگین متوسط رطوبت این محصول را در طبقه ی خرماهای نیمه خشک طبقه بندی می کنند.

خرید بهترین خرما کلوته

بهترین رقم خرما کلوته ایران کدام است؟

همان طور که می دانید جنوب استان کرمان از بزرگترین مراکز تولید خرما کلوته در ایران می باشد.
از آنجا که کیفیت محصول برداشت شده هر منطقه با توجه به شرایط آب و هوایی همچنین جایگاه نخلستان ها در منطقه و همچنین میزان آبدهی نخلستان ها می توان بر کیفیت محصول تاثیر گزار باشد. از این رو بدیهی است که کیفیت محصول هر منطقه متفاوت باشد.
اما شاید بپرسید برای تجارت بهترین خرما کلوته ایران از کجا شروع کنم؟ و اینکه بهترین رقم خرما کلوته ایران برای بازار شما کدام است؟ یا به عبارت دیگر کدام رقم برای شما مناسب تر است. پاسخ واضح است بهترین رقم خرما کلوته محصولی است که متناسب با بازار هدف شما باشد به عنوان مثال اگر شما گران ترین خرما کلوته ایران برای بازار هدف خود انتخاب کنید اما میزان سطح درامدی جامعه ای که شما به عنوان بازار هدف قرار دادید، پایین باشد شما نمی توانید در کسب و کار خود موفق باشید اما درکل محصولی که کیفیت یکدست داشته باشد و بار کهنه در ان مخلوط  نباشد و از بسته بندی مناسب و شکیل و محکم برخوردار باشد وعاری از هر گونه محصول کرم خورده، بلبل خورده باشد می تواند با عنوان بهترین رقم خرما کلوته ایران  از آن نام برد.

اما با توجه تجربه ی کاری، مجموعه ما می تواند به شما کمک کند که کدام رقم خرما کلوته ایران برای بازار هدف شما (چه داخلی چه صادرات) مناسب است.

خرید خرما کلوته ایران

خرید خرما کلوته ایران با قیمت مناسب

همانطور که در بالا اشاره شد کیفیت خرما کلوته هر منطقه متفاوت است. بنابراین بدیهی است که قیمت خرما کلوته در ایران و مناطق ذکر شده متفاوت باشد به عنوان مثال محصولی که رنگ آن قهوای کم رنگ تر به مراتب نسبت به خرمایی که رنگ آن قهو ای پر رنگ تر است مناسب تر خواهد بود. یا محصولی که میزان رطوبت آن پایین تر است نسبت به محصولی که رطوبت آن بالاتر است از قیمت پایین تر برخوردار است. ودر نهایت محصولی که سورت بهتری شده باشد و در کل یکدست و یکنواخت باشد قیمت خرید آن متفاوت خواهد بود.
اما قابل توجه کشاورزان و نخلداران زحمت کش، شرکت ها و فعالین این حوزه با توجه به فعالیت مجموعه ما درعنبرآباد شما می توانید جهت خرید اینترنتی خرما کلوته کیلویی مرغوب با قیمت مناسب و دست اول و همچنین حضور در مجموعه با ما همکاری نمایید.

تلاش می کنیم تا بهترین رقم خرما کلوته ایران را متناسب با بازار هدف شما تامین، سورتینگ، بسته بندی و در نهایت صادر کنیم.
مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: AradDates@Gmail.com
آدرس سایت: www.khormasaderati.com

مطلب پیشنهادی

پخش کیلویی خرما کلوته تازه بم

پخش کیلویی خرما کلوته تازه در بم هم صورت می گیرد. در واقع منطقه بم …

دیدگاهتان را بنویسید