خرما کلوته یا کلیته
شنبه , دی ۴ ۱۴۰۰
خانه / خرما کلوته / خرید انواع خرما کلوته جعبه ای ۵ کیلویی
خرید انواع خرما کلوته
خرید انواع خرما کلوته

خرید انواع خرما کلوته جعبه ای ۵ کیلویی

خرید انواع خرما کلوته جعبه ای ۵ کیلویی و در بسته بندی های متنوع دیگر هم انجام می شود و دلیل این که خرمای بسته بندی مورد توجه است کیفیت و قیمت مناسب آن است.

خرمای کلوته در جعبه های ۵ و ۱۰ کیلویی تهیه و آماده سازی می شود و به خصوصیات خرمای کلوته کمک می کند و وزن بسته های خرما متنوع و با قیمت های متفاوت است.

خرید انواع خرمای کلوته در بسته بندی های متنوع دست خریدار را باز می گذارد که بتواند خرمای مورد نیاز خود را با کیفیت و قیمت مناسب خریداری کند.

خرید انواع خرما کلوته
خرما کلوته بسته بندی

خرید انواع خرما کلوته فله و بسته بندی

توجه به این نکته مهم می باشد که خرمای کلوته شباهت بسیاری با خرما مضافتی داشته تا حدی که تفاوت آن با خرما مضافتی برای افراد غیر متخصص مشکل است و خرید انواع خرما کلوته را مشکل می کند.

میوه ی بهترین خرما کلوته کشیده و نسبتا درشت می باشد. اندازه طول این میوه بین ۲٫۵ الی ۳٫۵ سانتیمتر و میزان رطوبت آن با توجه به زمان برداشت بین ۱۴ الی ۲۲ درصد متغیر است و خرید انواع خرما کلوته را برای هر شرکت و تاجری میسر می کند.

بهترین و مرغوب ترین خرمای کلوته هم به صورت بسته بندی و هم فله و کارتنی برای فروش آماده می شود و همان طور که می دانید محصولات باغی از جمله خرما زمانی که از کشاورز خریداری می شود به سردخانه ها، انبار ها و شرکت ها حمل می شود.

سپس طی فرایند سورتینگ که خرما ضایعاتی و کرم خورده و بلبل خورده از آن جدا می شود، پولیش و حتی روغن کاری، خرما متناسب با بازار هدف و سفارش بسته بندی می شود و خرید انواع خرما کلوته به شیوه های مختلف صورت می گیرد.

خرید انواع خرما کلوته
خرما کلوته با بهترین کیفیت

قیمت خرمای کلوته بسته بندی جعبه ای

امکان تامین تناژ بالا محصول، قیمت بسیار ارزان، کیفیت و طعم عالی، قابلیت حمل و نگهداری ساده و راحت از ویژگی های بارز خرمای کلوته درجه یک  در بازار خرمای ایران است که منجر می شود که خرید انواع خرما کلوته برای هر شرکت و بازرگانی مقدور شود.

با توجه به نکات بالا قیمت خرما کلوته در بازار خرمای ایران تعیین می شود.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: AradDates@Gmail.com
آدرس سایت: www.khormasaderati.com

مطلب پیشنهادی

پخش کیلویی خرما کلوته تازه بم

پخش کیلویی خرما کلوته تازه در بم هم صورت می گیرد. در واقع منطقه بم …

دیدگاهتان را بنویسید