خرما کلوته یا کلیته
جمعه , مرداد ۳ ۱۳۹۹
خانه / خرما کلوته / خریدار خرما کلوته درجه یک جیرفت
خریدار خرما کلوته
خریدار خرما کلوته

خریدار خرما کلوته درجه یک جیرفت

خریدار خرما کلوته درجه یک جیرفت به دنبال چه محصولی است؟ این مجموعه بهترین و مرغوب ترین خرمای کلوته مورد نظر را برای خریدار تهیه و تامین می کند.

خرمای کلوته درجه یک را می توان در استان کرمان یافت و خرمای کلوته که خریدار بسیار دارد و شهرت جهانی آن سبب شده است که در میان محصولات صادراتی قرار بگیرد خرمای کلوته جیرفت است.

خریدار خرما کلوته در تمام جهان می داند که کیفیت و نوع محصولی که از باغات و نخلستان های خرمای جیرفت برداشت می شود دارای بسیار عالی است و به همین جهت محصولی است که در آماده سازی و بسته بندی آن دقت بسیار می شود.

 

خریدار خرما کلوته
خرما کلوته درجه یک جیرفت

خریدار خرما کلوته جیرفت

به عنوان خریدار خرما کلوته چه مشخصاتی را برای خرما لازم می دانید که بتواند هم در بازار داخلی و هم در صادرات مورد استفاده قرار بگیرد؟

خرما کلوته دقت داشته باشید که به خرمای مضافتی بسیار شبیه است و در هنگام خرید و فروش بهتر است از افراد متخصص مشاوره بگیرید.

نکته!

نکته!

شباهت خرمای مضافتی و خرمای کلوته را افراد متخصص می توانند تشخیص دهند.

میوه ی این نوع خرما کشیده و نسبتا درشت می باشد. اندازه طول این میوه بین ۲٫۵ الی ۳٫۵ سانتیمتر و میزان رطوبت آن با توجه به زمان برداشت بین ۱۴ الی ۲۲ درصد متغیر است.

سرمایه گذارانی که خواهان پخش خرما کلوته هستند در داخل و خارج کشور فعالیت می کنند و چون خرمای کلوته صادراتی بازار خوبی هم دارد و بیشتر مردم جهان این خرما را می شناسند برای صادرات خرمای اصل درجه یک کلوته اقدام می کنند.

خریدار خرما کلوته جیرفت بیشتر ترجیح می دهد که این محصول را به صورت عمده و کارتنی خریداری نماید که هم قیمت مناسب تر دارد و هم کیفیت آن بالاتر است.

 

خریدار خرما کلوته
خرما کلوته سفارشی

خرید خرما کلوته درجه یک

زمانی که محصولات باغی مانند خرما از کشاورز خریداری می شود، به سردخانه و انیار و شرکت ها حمل می شود.

در این مرحله فرآیند سورتینگ و جداسازی خرمای ضایعاتی و کرم خورده و بلبل خورده آغاز می شود و سپس خرما کلوته متناسب با بازار هدف و مورد نیاز و سفارش خریدار خرما کلوته بسته بندی می شود.

این مجموعه به بهترین ها و متخصصینی که در این زمینه تجربه کاری دارند مشاوره های لازم را خواهد داد.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: AradDates@Gmail.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

پخش کیلویی خرما کلوته تازه بم

پخش کیلویی خرما کلوته تازه در بم هم صورت می گیرد. در واقع منطقه بم …

دیدگاهتان را بنویسید