خرما کلوته یا کلیته
پنج شنبه , مرداد ۲ ۱۳۹۹
خانه / خرما کلوته / خریدار خرما کلوته تازه صادراتی
خریدار خرما کلوته صادراتی

خریدار خرما کلوته تازه صادراتی

خریدار خرما کلوته صادراتی ایران عمدتا سردخانه داران منطقه و صاحبین برند و شرکت های بسته بندی این محصول می باشد. هر ساله انواع خرما کلوته تازه در استان کرمان برداشت و به بازار عرضه می گردد.

خرید خرما کلوته درجه یک

خرما کلوته صادراتی

همانطور که میدانید خرما یک میوه گرمسیری است و با توجه به آب و هوای ایران، در بسیاری از مناطق جنوبی کشور رشد و پرورش می یابد.
هریک از خرماهای تولید شده دارای خواص و ویژگی های منحصر به فرد خود هستند.
برای مثال از ارقام پرطرفدار و معروف منطقه جیرفت در جنوب کرمان، می توان به خرما کلوته اشاره نمود. که در زبان محلی به کلیته یا کریته و کلیت هم معروف است.
خرما کلوته به دلیل کیفیت مطلوب و ماندگاری بالاتری که نسبت به خرما مضافتی دارد، توانسته از جایگاه و ارزش اقتصادی ویژه ای در زمینه صادرات برخوردار گردد.
هر ساله انواع خرما کلوته صادراتی از مناطق شمال و جنوب کرمان از جمله کهنوج، قلعه گنج، جیرفت، عنبراباد و … با انواع بسته بندی به بازار داخل و سایر کشور های جهان صادر می گردد. این مناطق مراکز فروش انواع خرما کلوته فله و بسته بندی شده می باشند.

خرما کلوته تازه صادراتی

خریدار خرما کلوته صادراتی

اگر به آمار گمرک ایران توجه داشته باشید هر ساله بسیاری از انواع خرما تجاری از ایران به سایر کشور های جهان صادر می گردد. از این ارقام می توان به خرما کلوته اشاره کرد.
بزرگترین خریدار خرما کلوته صادراتی در ابتدای فصل، سردخانه داران، صاحبین برند، شرکت های بسته بندی و تجار بزرگ این حوزه می باشند. شرکت های بسته بندی خرما کلوته در ایران این محصول را متناسب با سلیقه و نیاز مشتریان خود سورت و بسته بندی می کنند. بنابراین باید بدانید که همه خرما کلوته صادر شده از کیفیت و بسته بندی های یکسانی برخوردار نیستند. چرا که نیاز بازار هر کشور یا منطقه متفاوت است.

طبق سنوات قبل، مجموعه ما متناسب با شرایط آن سال، انواع خرما کلوته تازه و صادراتی را با قیمت مناسب و توافقی از نخلداران خریداری می کند.
مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: AradDates@Gmail.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

پخش کیلویی خرما کلوته تازه بم

پخش کیلویی خرما کلوته تازه در بم هم صورت می گیرد. در واقع منطقه بم …

دیدگاهتان را بنویسید