خرما کلوته یا کلیته
پنج شنبه , دی ۲ ۱۴۰۰
خانه / خرما کلیته / خرما کلیته بسته بندی شده عنبر آباد
خرما کلیته
خرما کلیته

خرما کلیته بسته بندی شده عنبر آباد

خرما کلیته بسته بندی شده عنبرآباد از جمله انواع خرمای باکیفیت و معروف و پر تقاضا در بازار داخل و خارج از کشور است. خرما کلوته درجه یک با بسته بندی با بسته بندی و با برند سفارش گرفته می شود.

خرما کلیته به خرمای کلوته وکریته هم شناخته می شود.کشت این خرما در استان کرمان بسیار فراوان است و در این استان علاوه بر خرمای کلیته ارقام دیگر مانند خرما مضافتی، نگار، خنیزی و هلیه ای هم کشت می شود.

خرما کلیته
خرما کلوته درجه یک

خرما کلیته عنبر آباد و یا همان خرما کلوته عنبرآباد از شهرت جهانی برخوردار هستند و رودبار و کهنوج و رودخانه و فرایاب از دیگر مناطق بیشمار کشت خرما کلوته به شمار می آیند.

خرما کلیته عنبرآباد صادراتی

خرما کلیته عنبرآباد تمام خصوصیات خرمای صادراتی درجه یک را دارد و اگر بخواهیم از بهترین نمونه های صادراتی خرما نام ببریم می توانیم به خرمای کلوته جیرفت علاوه بر خرمای عنبرآباد هم نام ببریم. ویژگی هایی که سبب می شود خرمای کلوته ایران برای صادرات مورد اقبال قرار بگیرد هم قیمت ارزان آن و هم کیفیت و طعم عالی آن و همچنین نگهداری و قابلیت حمل آسان آن خواهد بود.

 

خرما کلیته
خرما کلوته ۱۲ تایی

خرما کلیته بسته بندی شده

در بازار داخل و خارج از کشور همچنان که می دانید محصولات زیادی مورد مصرف هستند که از جمله انواع خرما در بین این محصولات جایگاه بالاتری دارد. معمولا خرمای بسته بندی شده که با بهترین شیوه ها و از مرغوب ترین خرمای کلوته تهیه شده است برای خریدار عمده و مصرف کننده خانگی هم حتی بیشتر مورد پسند است. این خرما در بسته های ۵ و ۱۰ کیلویی تهیه می شود و علاوه بر آن بسته های با وزن کمتر، هر ۱۲ بسته در یک مادر کارتن قرار می گیرد.
خرمای کلیته به همراه دیگر انواع خرمای تولید شده در نخلستان های کشور مانند انواع خرما زاهدی و خرما ربی و یا خرمای پیارم از بازار مناسب برای صادرات برخوردار است و البته خرمای کلوته شباهت زیادی به خرمای مضافتی دارد که باید این تفاوت ها و تشخیص خرما از طریق افراد متخصص انجام شود.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: AradDates@Gmail.com
آدرس سایت: www.khormasaderati.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی خرما کلیته

قیمت خرید اینترنتی انواع خرما کلیته

خرید اینترنتی خرما کلیته به صورت حضوری و اینترنتی یا آنلاین از طریق این وب …

دیدگاهتان را بنویسید