خرما کلوته یا کلیته
شنبه , دی ۴ ۱۴۰۰
خانه / خرما کلوته / خرما کلوته عنبرآباد با بهترین بسته بندی
خرما کلوته عنبرآباد

خرما کلوته عنبرآباد با بهترین بسته بندی

خرما کلوته عنبرآباد با بهترین بسته بندی در بازار توزیع می شود و خرمای مورد نظر به صورت عمده و یا بسته بندی برای صاردات و مصرف داخل و بازار ابران تهیه و آماده سازی می شود.

خرمای منحصر به فرد استان کرمان از کیفیت بالایی برخوردار است.

خرما کلوته به صورت انحصاری در جنوب استان کرمان کشت و تولید می شوند به صورت فله و بسته بندی به فروش می رسد و این خرما از انواع خرماهای میان رس است.
بعد از طی این مرحله، خرما به رنگ قهوه ای کم رنگ و پررنگ در می آید. حرمای کلوته عنبرآباد از ارقام نیمه خشک است و تازه خوری آن به همه توصیه می شود.

خرما کلوته عنبرآباد
خرما کلوته فروشی درجه یک

خرما کلوته عنبرآباد و جیرفت که در زبان محلی به کریته و یا کلیته مشهور است و خرمای کلوته ایران بیشتر و شاید گفت به نوعی انحصاری در استان کرمان کشت و پروش می شود.

بهترین و مرغوب ترین خرمای جیرفت  و خرمای درجه یک عنبرآباد در این منطقه به عمل می آید. خارک خرمای کلوته در تابستان تغییر رنگ می دهد و قرمز رنگ شده و حالت رطب به خود می گیرد و بسیار شیرین و نرم می گردد.

فروش خرما کلوته عنبرآباد

می توانیم بگوییم که شباهت بسیار زیاد خرمای کلوته با خرمای زاهدی بسیار زیاد است و باید در هنگام خرید و فروش این خرما از افراد متخصص بهتر است استفاده شود.

خرمای ایران با توجه به تنوع ارقام و کیفیت هر یک از انواع خرما و قیمت هر یک در جهان مورد توجه فراوان است.

خرمای کلوته درجه یک که بسیار معروف است خرما کلوته عنبرآباد است و  همه ویژگی های یک خرمای خوب و صادراتی و درجه یک را می توانید در خرما کلوته جیرفت و عنبر آباد پیدا کنید. قابلیت نگهداری و حمل و نقل آسان خرمای کلوته عنبرآباد در هنگام فروش و نگهداری و بسته بندی خرمای کلوته درجه یک، سبب مزیت این خرما بر دیگر ارقام خرما می شود.

فروش خرما کلوته
فروش خرما کلوته بسته بندی شده

خرما کلوته بسته بندی شده مرغوب

فروش خرما کلوته عنبرآباد به شیوه های مختلف انجام می شود. در مناطقی که خرمای کلیته در آن ها کشت و پرورش و برداشت می شود، خرید و فروش هم به صورت های مختلف انجام می شود.

محصولاتی مانند انواع خرما زمانی که برداشت و توسط شرکت ها و بازرگانی ها از کشاورز خریداری می شود به سردخانه ها و انبارها منتقل می شود و به این ترتیب خرماهای ضایعاتی، کرم خورده و بلبل خورده جدا شده، پولیش می شوند و رغن زده و با توجه به بازار هدف برای فروش بسته بندی می شوند. بسته بندی ها بزرگ و یا کوچک و در مادر کارتن خواهد بود.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: AradDates@Gmail.com
آدرس سایت: www.khormasaderati.com

مطلب پیشنهادی

پخش کیلویی خرما کلوته تازه بم

پخش کیلویی خرما کلوته تازه در بم هم صورت می گیرد. در واقع منطقه بم …

دیدگاهتان را بنویسید