خرما کلوته یا کلیته
پنج شنبه , شهریور ۱۸ ۱۴۰۰
خانه / خرما کلوته / خرما کلوته بم با انواع بسته بندی
خرما کلوته بم
خرما کلوته بم

خرما کلوته بم با انواع بسته بندی

خرما کلوته بم با انواع بسته بندی در بازار به معرض فروش می رسد و همکاری این مجموعه با کلیه خریداران و شرکت های بازرگانی سبب ایجاد همکاری های نزدیک و قیمت های مناسب و ایجاد امکان صادرات شده است.

خرما کلوته بم از معروف ترین و مشهورترین انواع خرما کلیته است که در استان کرمان کشت می شود و دارای کیفیت بالایی است و در دیگر مناطق استان کرمان مانند جیرفت، عنبرآباد و رودبار و فاریاب و کهنوج هم در تولید خرمای درجه یک بسیار مشهور هستند.

علاوه بر خرمای کلوته همان طور که می دانید انواع خرماها مانند خرما مضافتی ، خرمای مرداسنگ، خرمای خنیزی و خرما هلیله ای هم در جنوب استان کرمان کشت و در نخلستان ها پرورش داده می شود.

 

خرما کلوته بم
خرما کلوته بسته بندی شده

 

بسته بندی انواع خرما کلوته بم

خرما کلوته بم همان طور که در کیفیت تنوع دارد در بسته بندی هم به صورت متنوع تهیه و توزیع می شود و از این رو تقاضا و خرید خرمای کلوته با استقبال فراوانی مواجه است و همان گونه که می دانید این خرما در بین انواع خرمای ایران دارای متقاضی بالا با قیمت بسیار مناسب است.

فرآیند سورتینگ خرما به صورتی است که خرماهای کرم خورده و بلبل خورده جدا شده و حتی قبل از بسته بندی پولیش و روغن کاری می شود و مطابق خواسته بازار و یا شرکت سفارش دهنده بسته بندی می شود.

بسته بندی خرما کلوته می تواند در بسته های ۵ و ۱۰ کیلویی و کوچک تر هم و یا در مادر کارتن بسته بندی و توزیع شود.

 

خرما کلوته بم
خرما کلوته درجه یک عنبرآباد

 

صادارت خرما کلوته جیرفت

کشورهای اروپایی و حتی کشورهای همسایه از مصرف کننده های بزرگ انواع خرمای ایران هستند و تمام تلاش ها برای صادرات خرما کلوته بم و  خرمای کلوته جیرفت و دیگر انواع خرما صورت می گیرد و با توجه به روند تهیه و سورت و گرید بندی محصول سعی بر این است که رقابت نزدیک با دیگر کشورها موفقیت آمیز باشد.

خرما کلوته صادراتی عنبرآباد و خرما کلوته جیرفت از بهترین ارقام برای صادرات هستند. خرما درجه یک صادراتی کلوته تمام استانداردهای لازم برای مصارف جهانی و ویژگی های لازم برای صادرات را دارد.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: AradDates@Gmail.com
آدرس سایت: www.khormasaderati.com

مطلب پیشنهادی

پخش کیلویی خرما کلوته تازه بم

پخش کیلویی خرما کلوته تازه در بم هم صورت می گیرد. در واقع منطقه بم …

دیدگاهتان را بنویسید