خرما کلوته یا کلیته
یکشنبه , دی ۵ ۱۴۰۰
خانه / خرما کلوته / تولید بهترین خرما کلوته باکیفیت
تولید بهترین خرما کلوته
تولید بهترین خرما کلوته

تولید بهترین خرما کلوته باکیفیت

تولید بهترین خرما کلوته باکیفیت یکی از راه های جذب مشتریان خارجی می باشد که امروزه روی آن بیشتر تمرکز می شود و این مجموعه بهترین همکار برای تهیه و تامین خرمای کلوته است.

تولید بهترین خرما کلوته درجه یک در نواحی مختلف استان کرمان آن را جهانی کرده است و تولید خرمای باکیفیت کلوته در ایران و فروش عمده آن در بازارهای داخلی و جهانی توانسته است موجب رونق و افزایش فروش این خرمای درجه یک شده است.

تولید بهترین خرما کلوته
خرما کلوته با کیفیت عالی

تولید بهترین خرما کلوته تازه

خرمای کلوته تازه درجه یک دارای ارزش اقنصادی بسیار بالاست و خرما کلوته ایران با کیفیت و انواع بسیاری که دارد توانسته است فرصت رشد را برای این محصول استراتژیک فراهم نموده است.

فروش انواع خرما کلوته باکیفیت و تولید بهترین خرما کلوته در نواحی مختلف استان کرمان موجب شده است که صادرات خرمای درجه یک کلوته در جهان حرف اول را بزند.

خرما کلوته درجه یک دارای مشخصات و ویژگی هایی است که آن را در بازارهای داخلی و همچنین برای صادرات از دیگر ارقام خرمای ایران شاخص تر می کند و همین امر موجب شده است که خرمای درجه یک و باکیفیت کلوته جیرفت شهرت جهانی داشته باشد.

خرما کلوته تازه بسیار خوش خوراک است و به حهت کیفیت و ماندگاری و طعم خوب از مصرف بالایی در بورس خرمای ایران برخوردار است.

تولید بهترین خرما کلوته
خرما کلوته کارتنی

فروش عمده خرمای کلوته

در فصل تابستان خراک خرما کلوته تغییر رنگ داده و حالت رطبی آن فرا می رسد و شیریتن می شود. سپس مرحله خرما فرا می رسد که در آن خرما به رنگ قهوه ای کم رنگ و پر رنگ در می آید و ویژگی های آن باعث شده این نوع خرما یک رقم نیمه خشک محسوب شود.

فروش خرمای کلوته جیرفت و عنبرآباد و یا خرمای کلوته بم هم به صورت عمده و هم به صورت کارتنی و یا بسته بندی به فروش می رسد.

بسته بندی در قیمت گذاری و فروش ارقام متنوع خرما مانند خرمای کلوته درجه یک بسیار تاثیر گذار است و قیمت های فروش خرما کلوته در بازار خرید و فروش انواع خرمای ایران به روز شده لیست می شود و در اختیار حریدار قرار می گیرد.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: AradDates@Gmail.com
آدرس سایت: www.khormasaderati.com

مطلب پیشنهادی

پخش کیلویی خرما کلوته تازه بم

پخش کیلویی خرما کلوته تازه در بم هم صورت می گیرد. در واقع منطقه بم …

دیدگاهتان را بنویسید