خرما کلوته یا کلیته
شنبه , دی ۴ ۱۴۰۰
خانه / خرما کلوته / تولید انواع خرما کلوته درجه یک جیرفت
انواع خرما کلوته جیرفت

تولید انواع خرما کلوته درجه یک جیرفت

انواع خرما کلوته جیرفت باکیفیت ممتاز در این مجموعه تولید می گردد. این خرما کلوته تولید شده با قیمت مناسب برای بازار داخل و صادرات بسیار مناسب است. در این مقاله به تولید انواع خرما کلوته درجه یک جیرفت بر اساس نوع بسته بندی و توضیحات بیشتری را ارائه می دهیم.

خرما کلوته درجه یک

خرما کلوته درجه یک

همانطور که می دانید عبارت خرما کلوته درجه یک را همه ی فروشندگان یا تولیدکنندگان در زمان عرضه استفاده می کنند. همچنین خریداران نیز به دنبال خرما کلوته درجه یک می باشند. اما باید این مورد را دانست که محصولات باغی پس از رویت دقیق ان ها می توان ارزش گزاری یا قیمت گزاری کرد و در مورد کیفیت آن اظهار نظر کرد.
به عنوان مثال شما با ده ها تولید کننده خرما کلوته ارتباط برقرار کنید و در خصوص کیفیت آن بپرسید
می گویند محصول من خرما کلوته درجه یک است. و بر اساس آن قیمت های مختلفی را خواهید شنید.
بنابر این باید دانست خرما کلوته درجه یک، یک معیار نسبی می باشد و مطلق نیست، یعنی احتمال این وجود دارد که با این که دو تولید کننده خرما کلوته که کیفیت یکسانی داشته باشند اما زمانی که محصول آن ها را در کنار هم قرار می دهید خواهید دید که از نظر ظاهری، رنگ و سایز محصول تاحدودی شاید تفاوت داشته باشند.
اما فارغ از این موضوع تولید خرما کلوته در ایران در جنوب استان کرمان و بخشی از استان هرمزگان صورت می گیرد، تاحدودی کیفیت محصولات می تواند متغیر باشد از بهترین این مناطق می توان به جیرفت، عنبراباد و روستاها و دهستان های اطراف این شهرها اشاره کرد.

تولید خرما کلوته جیرفت

تولید انواع خرما کلوته جیرفت

منطقه جیرفت از دیر باز به دلیل شرایط آب و هوایی مناسب، مستعد در کاشت، برداشت محصولات کشاوری از جمله خرما می باشد. بسیاری از مردم این منطقه با عنوان نخلداران فعالیت دارند.
یکی از ارقام مهم و پرفروش این منطقه که کیفیت بسیار بالایی دارد و همچنین شهرت جهانی دارد خرما کلوته می باشد در واقع بسیاری از تجار کشورها ی شمالی ایران مخصوصا کشورهای سی آی اس خرما کلوته جیرفت هرساله به عنوان لیست خرید محصولات صادراتی ایران قرار می دهند.
از انجا که محصولات جمع آوری شده از نخلستان ها به صورت فله پاک نشده می باشد (سورت باغی) در این صورت برای عرضه به بازار نهایی مناسب نمی باشند.
از این رو بسیار از مجموعه های مختلف در این منطقه مشغول به تولید این محصول با کیفیت های مختلف با انواع بسته بندی می باشند.
از آنجا که مجموعه ما مرکز فروش انواع خرما کلوته فله و بسته بندی شده می باشد بنابراین کافیست جهت خرید این محصول متناسب با بازار خود با این تولید کننگان از جمله مجموعه ما در ارتباط باشید.

تولید انواع خرما کلوته

تولید خرما کلوته درجه یک با بسته بندی مشتری

همانطور که می دانید فروشندگان حرفه ای ترجیح می دهند محصولی که به بازار عرضه می کنند بیشتر تحت برند خود باشند. زیرا به قدرت برند سازی یا برند شدن اعتقاد دارند. در واقع برند شدن کار آسانی نیست ولی غیر ممکن هم نیست.
برند شدن باعث می شود شما بیشتر بفروشید یا باعث می شود مشتری شما حاضر شود چندین برابر کالا شما پرداخت کند و خوشحال هم باشد.
ساعت ها می توان در خصوص قدرت برند شدن یا محصولی را با برند خود یا تحت برند شرکت یا مجموعه ای کرد می توان صحبت کرد.
بنابراین بسیاری از خریداران انواع خرما کلوته جیرفت پس از مراجعه ما یا سایر شرکت ها ترجیح می دهند محصول را در بسته بندی های مناسب و با برند خود تهیه نمایند.

تهیه خرما کلوته با برند مشتری عمدتا برای افرادی که تخصصی و حرفه ای ودر تناژ بالا کار می کنند پیشنهاد می گردد.اگر شما به دنبال خرید جزئی یا در تناژ پایین هستید این کار برای شما توصیه نمی شود.

مجموعه ما مرکز فعالیت در عنبر آباد (یکی از شهرهای جنولی استان کرمان) همواره این پتانسیل را دارد که خرما کلوته جیرفت و سایر مناطق را با بسته بندی مشتری و توافق شده در اوزان مختلف تولید و عرضه کند. پس اگر شما به دنبال خرید عمده خرما کلوته درجه یک جیرفت تحت برند خود هستید ما می توانیم به شما کمک کنیم.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: AradDates@Gmail.com
آدرس سایت: www.khormasaderati.com

مطلب پیشنهادی

پخش کیلویی خرما کلوته تازه بم

پخش کیلویی خرما کلوته تازه در بم هم صورت می گیرد. در واقع منطقه بم …

دیدگاهتان را بنویسید