خرما کلوته یا کلیته
چهارشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۹
خانه / خرما کلوته / فروش عمده خرما کلوته صادراتی ایران
خرما کلوته صادراتی

فروش عمده خرما کلوته صادراتی ایران

خرما کلوته صادراتی ایران یکی از بهترین ارقام تولید شده در ایران می باشد. فروش خرمای کلوته صادراتی تنها به صورت عمده و در تناژ بالا صورت می گیرد. اگر به دنبال خرما کلوته صادراتی برای بازار هدف و یا صادرات هستید می توانید این محصول را به صورت مستقیم و با قیمت رقابتی از مجموعه ما تهیه نمایید.

فروش خرما کلوته

خرما کلوته ایرانی

طبق آمار ایران عزیز دومین تولید کننده خرما در جهان و بزرگترین تولید کننده خرما در آسیا می باشد. تنوع بالا محصولات تولید شده در ایران باعث جذابیت خرما ایرانی در سراسر جهان و مخصوصا تجار و فعالین این حوزه شده است.
صرف نظر از کیفیت بسیار عالی خرمای ایرانی تنوع در قیمت ارزان و گران برای انواع بازارهای جهان باعث شده امکان تامین و صادرات این محصولات وجود داشته باشد.
یکی از بهترین ارقام تولید شده درایران که جنبه تجاری دارد خرما کلوته یا کلیته می باشد. خواستگاه و بزرگترین مراکز تولید خرما کلوته عمدتا جنوب استان کرمان و بخش های از استان هرمزگان می باشد.
تنوع در بسته بندی خرما کلوته و امکان روغن زدن این محصول متناسب با سفارش مشتری از جمله مزایای ان محصول می باشد.

خرما کلوته صادراتی ایران

تفاوت فروش عمده خرما کلوته و حالت جزئی

همانطور که می دانید هر شرکت یا مجموعه ی تولیدی خرما کلوته متناسب با سیاست های فروش خود و همچنین پتاسیل کاری خود و حجم معاملات خود اقدام به تامین و فروش خود دارد. همچنین با توجه به این شرایط خرید و فروش عمده و جزئی اعداد و ارقام متفاوتی خواهد بود.
به عنوان مثال مجموعه را در نظر بگیرید بیش از ۵۰۰ تن خرما کلوته را عرضه می کند، در نتیجه در این مجموعه حجم عمده خرما کلوته به معنای ۴ تن یا ۱۰ تن به بالا می باشد و فروش های جزئی این مجموعه زیر یک تن یا ۱۰۰ کیلو ۲۰۰ کیلو می باشد.
اما مجموعه ای را در نظر بگیرید که سقف تولیدی آن ۱۰ تن می باشد بنابراین از دیدگاه این مجموعه فروش عمده یک یا دو تن یا ۵۰۰ کیلو می باشد. و فروش جرئی آن احتمالا زیر ۱۰۰ کیلو می باشد، مثلا ۵۰ کیلو.
بنابراین اگر به دنبال خرید بهترین رقم خرما کلوته ایران هستید باید توجه داشته باشید که چه میزان حجم برای سفارش خود در نظر دارید و متناسب با حجم سفارش خود مجموعه یا شرکتی که بخواهید با آن همکاری داشته باشید انتخاب کنید.
مجموعه ما با توجه به ماهیت کاری که دارد تنها توان همکاری با خریدارانی دارد که خرما کلوته صادراتی ایران را در تناژ بالا سفارش می دهند.

خرما کلوته عمده

فروش عمده خرما کلوته صادراتی از ایران

با شروع فصل گرما معروف به فصل خرما پزان شرایط برای خرید و فروش خرما کلوته از ایران آغاز می گردد.
هر مجموعه و تولیدی و صاحبین برند و فعالین متناسب با حجم فعالیت و پتانسیل کاری خود کالای مد نظر خود را خریداری کرده و یا در سرخانه ها نگه داری می کنند و یا به کشور مقصد صادر می کنند.
از آنجا که محصولات باغی از جمله خرما کلوته صادراتی ایرانی متناسب با حجم عرضه و تقاضا قیمت آن متغیر می شود. بدیهی است که بسیاری از افراد که این محصول را در حجم بالا نیاز دارند می خواهند نمایندگانی را در ایران داشته و یا به صورت غیر حضوری در زمان ابتدای فصل کالا را خریداری کرده و در نهایت تحت برند خود بسته بندی می کنند.
اما این فرآیند تامین سورتینگ و در نهایت بست بندی عمدتا توسط تولید های متمرکز در ایران صورت گرفته و در انتها به خریداران اصلی داده می شود.
مجموعه ما یکی از این تولیدی ها می باشد در واقع مجموعه ما با مرکز فعالیت در یکی از شهرهای جنوبی استان کرمان به نام عنبرآباد فعالیت دارد.
لازم به ذکر است خرما کلوته عنبرآباد و جیرفت دربین تجار و فعالین شهرت جهانی دارد. در واقع شروع برداشت خرما از نخیلات مراکز جنوب کرمان بسیاری از خریداران خرما کلوته با مراجعه به تولیدی های مختلف از جمله مجموعه ما متناسب با حجم نیاز خود اقدام به همکاری می کنند.

مجموعه ما علاوه بر تامین خرما کلوته از نخلستان ها و همچنین انجام فرایند سورتینگ و بسته بندی این محصول را برای مشتریان خود اماده می کند.

از آنجا که این محصولات در سبدهای پلاستیکی جمع اوری می شود امکان فروش خرما کلوته صادراتی با انواع بسته بندی حتی تحت برند شما امکان پذیر می باشد.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: AradDates@Gmail.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

پخش کیلویی خرما کلوته تازه بم

پخش کیلویی خرما کلوته تازه در بم هم صورت می گیرد. در واقع منطقه بم …

دیدگاهتان را بنویسید