خرما کلوته یا کلیته
یکشنبه , دی ۵ ۱۴۰۰
خانه / خرما کلوته / تجارت خرما کلوته کیلویی
تجارت خرما کلوته
تجارت خرما کلوته

تجارت خرما کلوته کیلویی

تجارت خرما کلوته کیلویی و بسته بندی شده به صورت متنوع در بازارهای بین المللی و داخلی بسیار ارز آور است و ارزش اقتصادی بالایی دارد و تجار بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند.

تجارت خرما کلوته کیلویی برای سرمایه گذاران امری بسیار مهم است و بسیاری از شرکت ها و بازرگانی های بزرگ اقدام به خرید و فروش عمده این محصول می کنند.

خرما کلوته ایران در حهان بسیار شناخته شده است و از ارقام بسیار پرتقاضای بازار داخل و صادرات محسوب می شود و با نام های خرما کلیته و خرما کریته هم شناخته می شود.

استان کرمان مهد کاشت این خرما است و در بیشتر شهرهای جنوبی استان کرمان این خرما تولید می شود و به صورت کارتنی و کیولیی وارد بازار می شود.

تجارت خرما کلوته
خرما کلوته کیلویی درجه یک

تجارت خرما کلوته و انواع آن

ارقام مهم دیگری که در استان کرمان تولید می شود خرما مضافتی، مرداسنگ، آل مهتری، نگار، خنیزی، هلیله ای و قربانی است که در این استان برداشت می شود.

شهرهایی ماند جیرفت، عنبرآباد، منوجان، رودبار، قلعه گنج، رودخانه و فاریاب مهد پرورش خرمای کلوته درجه یک هستند اما خرما کلوته جیرفت شهرت جهانی دارد.

تجارت خرما کلوته به صورت عمده و در تناژ بالا صورت می گیرد و خرمای کلوته ایران در بازارهای داخلی و جهانی از شهرت خاصی برخوردار است و حتی عده ای آن را یکی از مهمترین ارقام صادراتی ایران می دانند.

 

تجارت خرما کلوته
خرما کلوته بسته بندی

خرمای کلوته بسته بندی

محصولات باغی عموما زمانی که از کشاورز خریداری می شوند به انبارها و سردخانه ها و شرکت ها حمل می شوند و بعد از طی فرآیند سورتینگ که خرمای ضایعاتی و کرم خورده و بلبل خورده جدا می شود، پولیش و روغن کاری متناسب با بازار هدف و تقاضای خریدار و سفارش، بسته بندی می شود.

 

تجارت خرما کلوته
بهترین خرما کلوته کارتنی

خرمای کلوته بسته بندی شده در کارتن های چند کیلویی و یا چند صد گرمی تهیه می شود و به صورت فله و یا کارتنی هم برای فروشگاه ها و نمایشگاه های فروش خرما کلوته ارسال می شود.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: AradDates@Gmail.com
آدرس سایت: www.khormasaderati.com

مطلب پیشنهادی

پخش کیلویی خرما کلوته تازه بم

پخش کیلویی خرما کلوته تازه در بم هم صورت می گیرد. در واقع منطقه بم …

دیدگاهتان را بنویسید