خرما کلوته یا کلیته
جمعه , مرداد ۳ ۱۳۹۹
خانه / خرما کلوته / تجارت بهترین انواع خرما کلوته جیرفت
تجارت خرما کلوته جیرفت

تجارت بهترین انواع خرما کلوته جیرفت

تجارت خرما کلوته جیرفت از ابعاد مختلف برای بازرگانان و فعالین این حوزه بسیار توصیه می گردد. در واقع انواع یا تنوع در خرما کلوته این منطقه بر اساس کیفیت و بست بندی باعث شده بتوانید بهترین انتخاب را برای کسب و کار و بازار هدف داشته باشید.

انواع خرما کلوته جیرفت

انواع خرما کلوته جیرفت

جیرفت یکی از بزرگترین مناطق تولید انواع خرما تجاری و غیر تجاری در ایران می باشد. یکی از ارقام مورد مطالعه خرمای کلوته یا کلیته می باشد البته این رقم در اکثر شهر های مرکزی و جنوبی استان کرمان کشت و تولید می شود.رقم تولید شده در جیرفت از لحاظ کیفی در سطح مطلوب و عالی قرار دارد. البته این مورد به صورت کلی می باشد این رقم بر اساس سایز، ظاهر، میزان رطوبت و در نهایت نوع بسته بندی متقاضی خاص خود را دارد. هر یک از این موارد باعث ایجاد تنوع در معرفی هر چه بهتر این محصول گردد.

البته لازم به ذکر است قیمت هر یک از این موارد متفاوت می باشد. به همین دلیل در مقالات قبلی به طور کامل درخصوص قیمت خرما کلوته جیرفت صحبت کردیم.

تجارت انواع خرما کلوته

تجارت خرما کلوته جیرفت بهترین انتخاب

تجارت موضوعی است که همواره برای افراد برندسازی، معروفیت، ثروت و سود آوری خوبی داشته است حال اگر محصولی باشد که هم متقاضی بازار داخل و بین المللی داشته، در واقع انتخاب بسیاری خوبی می باشد به عبارت دیگر با این انتخاب شما برای توسعه کار خود، محدودیت و حد و مرز نخواهید داشت.
بازاری با گستردگی و جامعه ۸ میلیارد جمعیتی بسیار وسوسه انگیز می باشد خواص خرما کلوته، قیمت مناسب، بهترین جایگزین کالا های مضر از جمله قند، شباهت بسیار با رطب محبوب مضافتی و  باعث جذابیت این محصول شده است.منطقه جیرفت، عنبرآباد، رودبار، قلعه گنج و … همواره در تولید انواع خرما کلوته ایرانی پیشتاز می باشند. در این مناطق این محصول در انواع بسته بندی به صورت فله یا چیده شده به بازار عرضه می گردد.اگر شما هم میخواهید سهمی از این تجارت داشته باشید و به فکرفروش بهترین خرما کلوته بسته بندی شده هستید هم اکنون می توانید اقدام کنید.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: AradDates@Gmail.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

پخش کیلویی خرما کلوته تازه بم

پخش کیلویی خرما کلوته تازه در بم هم صورت می گیرد. در واقع منطقه بم …

دیدگاهتان را بنویسید