خرما کلوته یا کلیته
شنبه , دی ۴ ۱۴۰۰
خانه / خرما کلوته / بازار فروش اینترنتی خرما کلوته

بازار فروش اینترنتی خرما کلوته

مجموعه مابه عنوان بازار فروش اینترنتی خرما کلوته توانسته نیاز تجار و سرمایه گزاران و فعالان این حوزه را بر طرف نماید. جهت فروش خرما کلوته ابتدا لازم است بیشتر با آن آشنا شوید و هم چنین شرایط فروش اینترنتی یا آنلاین را بررسی کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

فروش اینترنتی خرما کلوته

بازار خرما کلوته ایران

همان طور که می دانید خرمای کلوته ایران یکی از مرغوب ترین ارقام استان کرمان و ایران عزیز می باشد. تعداد کمی از افراد این محصول را خرمای کلیته هم می نامند. طبق آمار گمرک ایران، هر ساله تقاضا برای خرید بهترین رقم خرما کلوته ایران داخل و صادرات رو به افزایش است.

یکی از دلایل محبوبیت خرما کلوته شباهت بسیار زیاد این محصول با خرما یا رطب مضافتی می باشد.
اما این محصول  بر خلاف خرما مضافتی در همه استان های خرماخیز برداشت نمی شود بلکه تنها در استان های کرمان و هرمزگان کاشت و برداشت می شود. بنابراین بزرگترین مراکز فروش خرما کلوته مربوط به این مناطق می باشند.
هر ساله در این مناطق انواع خرما کلوته در تناژ بالا تولید و متناسب با سفارش سورتینگ و بسته بندی و به بازار عرضه می شود.
از جمله مناطقی که خرما کلوته در آن برداشت می شود به جیرفت، عنبرآباد، کهنوج، قلعه گنج و حاجی آباد اشاره کرد.

بازار فروش اینترنتی خرما کلوته

بازار فروش اینترنتی خرما کلوته

همان طور که در بالا اشاره شد خرما  کلوته در بیشتر نقاط استان های ذکر شده کاشت و برداشت می شود. البته بر اساس نوع منطقه، شرایط اب و هوایی که وجود دارد کیفیت محصول هر منطقه نسبت به مناطق دیگر  متفاوت است. مجموعه ما با توجه به اشنایی کامل و دقیق محصول هر منطقه و معرفی به بازار توانسته نیاز  مشتریان بازار داخل و خارج را برطرف نماید.
مجموعه ما با توجه به خرید خرما کلوته در ابتدا فصل یا پیش خرید نخلستان و ارتباط مستقیم با کشاورزان با قیمت مناسب به صورت عمده و به صورت حضوری و اینترنتی امکان پذیر است.
البته فضای کسب و کار آنلاین باعث شده تا فروشندگان و خریداران واقعی به یکدیگر معرفی شوند. این فرآیند باعث شده مشتریان اینترنتی این محصول، نسبت به بازار سنتی، بتوانند این رقم خرما را با قیمت مناسب تر و بهتری خریداری کنند.
در واقع مجموعه ما با عنوان بازار فروش اینترنتی خرمای کلوته به شما کمک می کند.

بازار فروش خرما کلوته

قیمت روز عمده خرما کلوته

همان طور که می دانید عوامل متعددی می تواند بر قیمت خرما کلوته می تواند تاثیر گزار باشد.
از جمله این عوامل کشش بازار یا میزان عرضه و تقاضا می باشد. به عبارت دیگر هرچه تقاضا برای محصولات باغی افزایش پیدا کند به مراتب احتمال اینکه قیمت ان تغییر وجود دارد.
از آنجا که خرما کلوته یک محصول صادراتی می باشد یا مشتریان زیادی این محصول را صادر می کنند، در نتیجه نوسانات قیمت ارز، میزان تقاضا بر قیمت محصول را تحت تاثیر می گزارد. البته در مقالات قبلی به صورت ریزتر به عوامل موثر بر قیمت روز خرما کلوته اشاره کردیم.
بنابراین اگر به دنبال فروش این خرما هستید جهت استعلام آخرین قیمت خرما کلوته با کارشناسان ما در ارتباط باشید یا به این صفحه مراجعه کنید.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: AradDates@Gmail.com
آدرس سایت: www.khormasaderati.com

مطلب پیشنهادی

پخش کیلویی خرما کلوته تازه بم

پخش کیلویی خرما کلوته تازه در بم هم صورت می گیرد. در واقع منطقه بم …

دیدگاهتان را بنویسید