خرما کلوته یا کلیته
جمعه , مرداد ۳ ۱۳۹۹
خانه / خرما کلوته / بازار خرما کلوته ایران
بازار خرما کلوته
بازار خرما کلوته

بازار خرما کلوته ایران

بازار خرما کلوته ایران نقش بسیار مهمی در صادرات انواع خرمای ایران به کشورهای همسایه و کشورهای اروپایی دارد و میزان همکاری با شرکت ها و موسسات بازرگانی بسیار زیاد است.

خرمای کلوته ایران در بازار صادراتی بسیار مشهور است و از آن گذشته خرمای کلوته ایران بسیار خاص است و بازار داخلی آن هم به میزان قابل توجهی تامین کننده خرمای مصرفی داخل کشور است.

 

بازار خرما کلوته
خرمای کلوته در بازار داخلی

خرید فروش خرما در بازار خرما کلوته

خرما کلوته در استان کرمان کشت می شود و بازار خرما کلوته ایران بر میزان تولید و فرآوری خرمای کلوته کشت و پرورش داده شده در این منطقه تاثیر متقابل دارد.

خرمای کلوته در مناطقی مانند جیرفت، عنبرآباد، رودبار، منوجان، قلعه گنج، رودخانه، فاریاب و کهنوج کشت می شود و خرید و فروش خرمای کلیته در فصل برداشت بسیار داغ است.

خرمای کلوته به جهت شکل ظاهری و رنگ خرما و زمان برداشت در ردیف خرماهای میان رس است. مصرف تازه خوری این نوع خرما توصیه می شود چرا که خرمای کلوته درجه یک دارای طعم بسیار لذیذی است و خوش خوراک است.

در بازار خرما کلوته میزان فروش و برداشت خرما با یکدیگر رابطه مستقیم داشته و بهترین خرمای کلوته ایران برای شرکت های بازرگانی و تجار از ارقام بسیار مهم صادراتی محسوب می شود.

 

بازار خرما کلوته
خرما کلوته ارزان قیمت

قیمت خرما کلوته در بازار داخلی

نوسانات ارزی و میزان عرضه و تقاضا، بر قیمت خرمای کلوته و یا حتی دیگر انواع خرما مانند خرما پیارم و یا حتی خرمای مضافتی تاثیر مستقیم می گذارد.

خرمای کلوته با توجه به مصرف به خرمای نیمه خشک هم مشهور است و قیمت خرما در زمان پیش خرید بسیار ارزان تر است و بسیاری از شرکت ها کارتن ها و سبدهای خود را در زمان مناسب به محل جمع آوری خرما ارسال می کنند.

یکی از اهداف ما در این مجموعه تهیه و تامین و آماده سازی خرما برای ارسال به بازار داخلی و یا حتی آماده سازی برای صادرات به کشورهای دیگر است.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: AradDates@Gmail.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

پخش کیلویی خرما کلوته تازه بم

پخش کیلویی خرما کلوته تازه در بم هم صورت می گیرد. در واقع منطقه بم …

دیدگاهتان را بنویسید