خرما کلوته یا کلیته
شنبه , دی ۴ ۱۴۰۰
خانه / خرما کلوته / بازار خرما کلوته اعلاء درجه یک
بازار خرما کلوته اعلاء
بازار خرما کلوته اعلاء

بازار خرما کلوته اعلاء درجه یک

بازار خرما کلوته اعلاء درجه یک در سطح کشور فعالیت می کند و با فروش عمده و بی واسطه زمینه همکاری با شرکتهای بزرگ صادراتی را فراهم کرده است.

بازار خرما کلوته اعلاء در زمینه معرفی و شناسایی بهترین و مرغوب ترین خرمای درجه یک ایران فعالیت گسترده ای دارد و همه افرادی که در بازار خرید و فروش خرمای درجه یک کلوته فعالیت می کنند بر روند تبلغات سالم دقت و تلاش دارند.

بازار خرما کلوته اعلاء
انواع خرما کلوته صادراتی

بازار خرما کلوته اعلاء صادراتی

صادرات خرما درجه یک کلوته مهمترین کاری است که در بازار فروش خرما کلوته بر روی آن دقت دوچندان می شود و به سبب این که خرما کلوته درجه یک استان کرمان برای فروش در بازارهای داخلی و خارجی باید بهترین کیفیت و بسته بندی کاملا به روز داشته باشد اتفاق نظر وجود دارد.

خرما کلوته تازه و اصل دارای طعم بسیار لذیذی است و به این ترتیب تازه خوری آن توصیه می شود و خرمای درجه یک جیرفت که شهرت جهانی هم دارد برای صادرات در نظر گرفته شده است.

بازار خرما کلوته اعلاء در زمان برداشت محصول فعالیت بیشتری دارد و با پیش خرید خرمای تازه کلوته می توانید به صورت عمده و با قیمت بسیار استثنایی اقدام به خرید خرما کلوته مرغوب ارگانیک نمایید.

انواع خرما مانند خرمای کلوته درجه یک جیرفت در بازار خرما خرید و فروش می شود و بازار خرما کلوته اعلاء سهم بسزایی در صادرات خرمای ایران به کشورهای همسایه و اروپایی بازی می کند.

بازار خرما کلوته اعلاء
خرما کلوته فله و بسته بندی شده

بسته بندی خرما کلوته باکیفیت

بسته بندی خرما کلوته در بازار خرما کلوته اعلاء بیشتر به صورت کارتن های ۱۰ و ۵ کیلویی به صورت فله، کارتن های ۲ و ۳ کیلویی دست چین و بسته های کوچک ۴۰۰ الی ۶۰۰ گرمی که ۱۲ عدد آنها در یک مادر قرار میگیرد عرضه می شود.
سورتینگ و کیفیت خرمای عالی توانایی سالانه ۵۰۰ تن خرما کلوته درجه یک با بسته بندی متناسب با سفارش و تحت برند در این مجموعه فراهم کرده است.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: AradDates@Gmail.com
آدرس سایت: www.khormasaderati.com

مطلب پیشنهادی

پخش کیلویی خرما کلوته تازه بم

پخش کیلویی خرما کلوته تازه در بم هم صورت می گیرد. در واقع منطقه بم …

دیدگاهتان را بنویسید